HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yılbaşına özel sofralar

+boyner-yilbaşi-19753

Yeni bir yılın ilk özel günü Yılbaşı… Aynı zamanda bitirilen yılın da son özel günü… Özetle bir dönüm noktası. Umutlar, sevgiler, geleceğe yönelik planlar ve paylaşımlar ile bir bütün olarak düşünülen bu özel günde, sevdiklerinizi günün anlam ve önemine uygun bir sofrada ağırlamak da özen isteyen bir iş. Birbirinden lezzetli yemeklerle uzun süren bir sofra keyfine sahne olacak bu özel gün için, farklı markaların yılbaşı sofrası önerilerini sizin için sayfalarımıza taşıdık.

HİSAR2

Yılbaşı konseptli sofraları yaldızsız ve kırmızısız düşünmek çok zor. Birçok güçlü markanın özel Yılbaşı koleksiyonlarında da bu ikiliye rastlamak mümkün. Işıltılı bir sofra oluşturmak, sevdikleriniz ile bir araya gelip yeni umutlara yelken açacağınız Yılbaşı gecesinin de tamamlayıcısı konumunda. Porselen yemek takımlarını daha da ön plana çıkaran ışıltılı cam kadehler, estetik ve pırıl pırıl çatal bıçak takımları, sofranın genel çatısını oluşturmak adına büyük önem taşıyor.

BEYAZ-BUYU-2

RivieraMaison_DB_30713_9016

ikea3

boyner-yilbaşi-19779

Yılbaşı sofralarının karakteristik yansımalarını yakalamak için aksesuarların ne denli önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Kırmızı ve beyaz rengin hakim olduğu mumlar, olmazsa olmazlar arasında. Şık peçeteler ve peçetelikler de önemli rol üstleniyor. Mumlar için sofranın geneline uygun şamdanlardan yararlanmak, görsel etkiyi çok daha yüksek bir seviyeye çekecek. Ertesi sabahın geç kahvaltısı için kırmızının hakim olduğu eğlenceli kahvaltı sofrasını da unutmamak gerek.

NG-KutahyaPorselen.4

Yılbaşına özel sofralar