HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni yılın yeni oturma grupları

Yataş Grup’un mobilya markası Enza, sürekli yenilenen koleksiyonlarını modern ve şık oturma grupları ile daha da genişletiyor. Markanın Beatrice ve Doris adını verdiği bu tasarımlar, şık ve zarif çizgilerinin yanı sıra işlevsel özellikleri ile de günümüz insanının salondan beklentilerini eksiksiz yanıtlamayı başarıyor. Modellerin sunduğu oturma konforu da günün tüm yorgunluğunu atmak ve kullanıcısına kendisini özel hissettiren bir dinlenme köşesi oluşturmak amaçlarına hizmet ediyor.

Beatrise oturma grubu

Enza’nın modern salonlar için geliştirdiği Beatrice, üçlü ve ikili kanepeye ek olarak tekli koltukla tamamlanıyor. Modelin üçlü kanepesi, salonda ekstra depolama alanı oluşturmak amacı ile sandıklı tasarlanmış ve ihtiyaç duyulduğunda konforlu ve geniş bir yatak olarak da işlev görüyor. Modelin kol ve gövde üzerinde uygulanan biye tasarımı estetik gücü artırıyor. Krem, bej ve küf yeşili alternatifleri ile beğeniye sunulan Beatrice’de oturma rahatlığını artıran şık sırt kırlentleri de yer alıyor.

Doris oturma grubu

Enza’nın Doris adını verdiği tasarımı da modern tarzın tutkunlarına sade ve etkileyici bir seçenek sunuyor. Modelin üçlü kanepesi, sandık ve yatak fonksiyonları ile kullanıcısına esnek bir alan yaratıyor. Modüllerin kol ve baza kısmında kullanılan deri, genele hakim kumaş döşemesi ile şık bir birliktelik oluşturuyor. Üçlü, ikili ve tekli modüllerden oluşan Doris’de kullanılan Zero-Wall mekanizması sayesinde üçlü kanepeyi yerinden oynatmadan, kolayca yatak pozisyonuna geçirmek mümkün oluyor. Modelde bej kumaş – vizon deri, krem kumaş – bej deri ve bej kumaş – sütlü kahve deri renk kombinasyonları bulunuyor.