HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni yılı evde karşılamak isteyenlere şık öneriler

+boyner-yilbaşi-19710

Yeni bir yıla sayılı zamanlar kaldı. Bu özel gecenin planları şimdiden yapılmaya başladı bile. Farklı seçenekler arasında önemli yer tutanlardan biri de sevdiklerinizle evinizde yeni yılı karşılamak. Bu yılbaşı evinde olacaklar için, daha keyifli saatler geçirmeleri ve sevdikleri ile paylaşmaları adına birkaç öneriyi biraraya getirdik.

boyner-yilbaşi-20007

Cottonboresim-Takimi---199-TL

yilbasi-sus

ikea1

yilbasi-yastıklari

Çerçeve-Küçük

De'Longhakineızı-499TL

IKEA, yılbaşında evleri baştan aşağı donatacak aksesuarlar, süsler ve eşyalarla hareketli bir döneme hazırlanıyor. Markanın mağazalarında çam ağacından rengarenk süslemelere, kırmızı rengin hakim olduğu mutfak ürünlerinden keyifli sofra aksesuarlarına, hediye kutularından ev dekorasyonu ürünlerine kadar binlerce alternatif, düşük fiyatlarla reyonlardaki yerlerini almaya başladı. Geniş koleksiyonda kırmızı, beyaz renkli mumlar ve mumluklu fenerler de unutulmamış.

rosie-rouge-canape_01

DeLonghi, Icona serisi ile zevkli mutfaklara İtalyan esintileri taşıyor. Şık ve nostaljik detaylarıyla dikkat çeken seri, her biri farklı yorumlarla detaylandırılarak tasarlanmış özel kırmızı rengiyle de dikkat çekiyor. Seride ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcı ve espresso kahve makinesi bulunuyor.

ikea5

bc1f-0cde3ab20337

GoldMaster mısır patlatma makinesi PatPat, yılbaşı gecesine eğlenceli anlar katacak patlamış mısır keyfini 3 dakikada hazır ediyor. Model, mısırı yağlı ve tuzlu olarak patlatma imkanı sunuyor. Kırmızı rengiyle şık ve modern tasarıma sahip mısır patlatma makinesi ısıya dayanıklı ana gövdeye sahip. Ayrıca servis kasesi olarak da kullanılabilen hazne kapağı bulunuyor. Hazne üst kapağı ile patlatılacak mısırın miktarını ölçebiliyorsunuz.

2710014004458_1

tepehome12418

yilbasi-abajur

HAAZ-Qu-Gua-2100-Euro

Twigy yılbaşına özel tasarımlarıyla yeni yılı evinde sıcacık karşılamak isteyenler için zengin bir seçim yelpazesi sunuyor. Geyik desenli bot terliklerin yanı sıra eğlenceli ve renkli klasik terliklerin de bulunduğu Twigy koleksiyonu kaliteli, estetik ve canlı modellerin biraraya gelmesinden oluşuyor.

TW_POLAR_39.90TL

Conforama-Melekli-Mumlar-17.99TL

DAGİ’nin yeni yıl için hazırladığı özel konfeksiyon koleksiyonu yılbaşı gecesini ev rahatlığında geçirmek isteyenlere sesleniyor. Markanın pijamaları ve ev kıyafetleri bu yılbaşında kırmızı rengin yanı sıra kar tanesi, geyik vb. yılbaşı temalarıyla tasarlanmış.

DAGI_Erkek_Pijama_TaL

Yeni yılı evde karşılamak isteyenlere şık öneriler