HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni yılda bebeğinizi şımartın

Sarev’in yeni ürün grubu olan Bebek Nevresim Takımları toplam altı çeşit ve onbir renkten oluşan bir koleksiyon ve sade, özgün tasarımları ile öne çıkıyor. Bu alanda bir ilke imza atarak Flanel bebek nevresim takımı da üreten marka, Happy Friends adını verdiği ürünü ile de bebeklerin soğuk Kış gecelerinde sıcak uyku keyfi yaşamalarını hedefliyor.

+S-0470

“Doğal olanı korumak, onu yaşamakla mümkün” diyerek organik nevresim takımları üreten Sarev, bebekleri de unutmadı. Üretim aşamalarının tamamında doğal metodlar ve materyaller kullanılarak ortaya çıkan Giraffe, soft renkleri ve yeni trend deseniyle büyük beğeni topluyor.

Yüzde yüz pamuktan üretilen nevresim takımlarının diğer bir önemli özelliği ise tüm Sarev ürünleri gibi anti-bakteriyellik özelliğinin kullanılması. Ayrıca nevresim takımlarında reaktif baskı metodu kullanılarak, bebeklerin ağız salgıları veya altlarını ıslatmaları durumunda, kumaş üzerindeki boyanın salınım yaparak bebek cildine zarar vermesi önlenmiş.

Bebek bakımının vazgeçilmezlerinden olan bebek battaniyeleri de koleksiyonda yerini almış. Üç çeşit ve yedi renkten oluşan %100 pamuk battaniyeler, geniş ölçüleri ve yumuşaklıkları ile beğeni topluyor. 2013 yılının son kampanyasını Aralık sonunda yapacak olan marka; bu kampanyaya bebek ürünlerini de dahil edecek ve yeni yılda sağlıklı ve konforlu uykular armağan etmiş olacak.

Yeni yılda bebeğinizi şımartın