HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni tasarımlarla yeni salonlar yaratmak

Salon kurgusunu oturma ve yemek alanı olarak iki ayrı platformda ele almak gerekiyor. Her iki bölümün de kendine özgü yapısı ile sunduğu alanlar, günlük yaşam içinde farklı beklentileri ve işlevsellikleri yanıtlamak durumunda. Bununla birlikte oturma ve yemek odalarının birlikteliğinden elde edilecek uyum ve bütünlük, salon kavramına geniş çerçeveden bakmayı ve en etkin kullanım alanını yaratmayı mümkün kılıyor. İder Mobilya koleksiyonundan seçtiğimiz iki farklı tasarım, bu bütünlük için güzel örneklerden birini oluşturuyor.

Kyon koltuk takımı
Mavi beyaz koltuk ve kırlentleriyle farklılaşan Kyon takımı, İder Mobilya’nın geniş koleksiyonundan özel bir parça… Ceviz renkte ahşap ayaklarıyla dikkat çeken tasarım; beyaz koltukta mavi, mavi koltukta beyaz kırlentlerle hareketlendirilmiş. Bu çift renk kombinasyonu ile mekana şıklık katan çalışmada üçlü, ikili ve tekli koltuk yer alıyor.

ider-mobilya--kyon-koltuk-takımı

Demre yemek odası
Demre yemek odası takımındaki ceviz tonu ve ekrunun sadeliği, salon kurgusunu tamamlıyor. Takımda masa, 6 adet sandalye, vitrin ve konsol yer alıyor. Konsol ve vitrindeki dikey çizgilerle estetik yönünü öne çıkaran Demre, yine bu iki üründe yer alan geniş saklama alanı ile de dikkatleri üzerinde topluyor.