HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni bir yaşama yeni bir dekorasyon

Koleksiyon Mobilya; evlenecek ve yeni bir ev kurgulayacak olanlar için bu coğrafyaların izlerinden beslenmiş, hikayeleri olan üç ayrı mobilya öneriyor: Sedir huzuru veren Bağarası Kanepe, lezzet ve kutlamalara ev sahipliği yapacak olan Gazel Masa ve dingin bir müzik sakinliğiyle uyuyup güne enerji dolu başlatacak Partita Yatak…

+Malhan-tasarimi-Bagarasi-kanepe-(3)

Bağarası Kanepe
Model; akşam esintisinde hem ruhu hem de bedeni dinlendirmek üzere oturulan sedirlerin verdiği huzur modern yaşam alanlarımıza bir asma altı etkisiyle konuk oluyor. Bağarası kanepenin oturma yüzeyi için kapitone kaplama tercih ediliyor. Modelin ayaklı ve etekli versiyonu bulunuyor. Etekli olanında kanepe, iskeletini saran etekleri sayesinde bir sediri andırıyor.

Faruk-Malhan-tasarimi-Bagarasi-kanepe-(2)

Ayaklı modellerinde ise eğim, minderli tasarımı son derece konforlu bir dinlenme sağlıyor. Ahşap ayakları istenildiğinde ceviz istenildiğinde antik meşe ile kaplanabiliyor. Yanına sehpa koyularak L kanepe şeklini de alabilen Bağarası, tek başına da çok etkili bir tasarım olarak dikkat çekiyor.

Faruk-Malhan-tasarimi-Bagarasi-kanepe

Gazel Masa
Tasarım; herkesi ağırlayabilen, herkesi rahat ettirmek üzerine kurgulanan Anadolu kültürünün misafirperverliğini modernizmle harmanlıyor. Gazel masa üzerindeki kaplama oyunları ile yıllarca rengini kaybetmeyen bir dokuya sahip olduğundan, Gazel ailesinin diğer ürünleriyle yıllar sonra bile biraraya geldiğinde renk farkı yaratmaksızın yan yana kullanılabiliyor.

Faruk-Malhan-tasarimi-Gazel-masa

Partita Yatak
Müzikte tekrar eden parçaların peş peşe dizilmesi kavramına Partita deniliyor ve bu kavram Partita ailesinin şekillenmesine esin kaynağı oluyor. Çapraz ayakları ile dikkat çeken Partita ailesiyle yaşam alanlarınızdaki keyif anlarınız sonsuza kadar tekrar ediyor. Partita yatağın ahşap yatak başı ve iskeletindeki sadelik çapraz kısa ayaklarla hareketleniyor. Şarkıların tekrar eden dizeleri bu sefer ninnileri andırarak sizi son derece huzurlu bir uykuya davet ediyor.