HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yemek odasında beyazın zarafeti

Evin her odasına yönelik çözümleri ile tüketicisine seslenen İstikbal, konsept yaklaşımlarla oluşturduğu modellerini ardı ardına vitrinlerine taşıyor. Markanın yeni sezon tasarımları arasında yer alan Perla modeli, açık rengi ile mekanı aydınlatan bir görsellik sunuyor.

PERLA-YEMEK-ODASI-BEYAZ_01-(4)

İstikbal’in “düşlerin buluşma noktası” fikri ile hayata geçirdiği Perla konseptinde yer alan yemek odası çalışması; opak beyaz rengin hakim olduğu bir mekan oluşturuyor. Şık detaylarla estetik kurgusu üst düzeye çekilen model; hem kullanılan renk hem de malzemeleriyle zarif ve farklı bir tasarıma sahip. Modüllerde tercih edilen yerden yüksek lükens ayaklar, modele güçlü bir görünüm verdiği kadar temizlik aşamasında da kolaylık sağlıyor.

Vitrin ve gümüşlük gibi ünitelerin ön kapak kısmında yer alan dekoratif uygulama, ünite üzerinde kullanılan kulplardaki incelik, country tarzı havası ve kapakların üst kısımlarındaki klapalara verilen şekil uygulaması; Perla’nın yemek saatlerine ayrıcalık katmasına yardımcı olan özenli detayları arasında.

PERLA-YEMEK-ODASI-BEYAZ_01

PERLA-YEMEK-ODASI-BEYAZ_01-(1) PERLA-YEMEK-ODASI-BEYAZ_01-(2)