HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yazlık mekanlar için yeni bir koleksiyon

ABD’nin ünlü mobilya markası Schnadig, yeni serisi Cobblstone’u özellikle yazlıkların modern, şık ve konforlu mobilyalarla döşenmesi için ideal bir koleksiyon olarak hazırladı. Markanın bu yeni ve çarpıcı serisi; Brand Home By Fatih Kıral Mobilya imzası ile Bodrum mağazasında beğeniye sunuldu.

32 yılı aşkın süredir zarafet, saygınlık ve kalite anlayışı ile ilerleyen Fatih Kıral Mobilya, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını da tüketicisi ile buluşturmayı sürdürüyor. Marka şimdi de ABD’nin ünlü markası Schnadig’in yeni koleksiyonu olan Cobblestone serisini Brand Home Bodrum mağazasında tüketicisi ile buluşturuyor.

Tasarımlarında sade ve düz çizgileri kullanarak hem rahatlık hem de modernliği sunan Cobblestone serisi, yazlık mekanlar için ideal bir seçim olarak öne çıkartılıyor. Yaz aylarının geçirildiği evlerde çağdaş, zarif ve bir o kadar da rahat mobilyalar ile tatil keyfini artırmayı hedefleyen seride oturma odasından yatak odalarına, yemek takımlarından sandalyelere kadar birçok seçenek bulunuyor. Schnadig’in bu şık serisindeki ince detaylar ve el işçiliği, seriye ait tüm tasarımlarda kendisini gösteriyor. Özellikle koltuklardaki modern şıklık dikkat çekerken, masa ve sandalye tasarımlarındaki farklılık da görülmeye değer bir çizgide seyrediyor. Koleksiyonda yer alan vitrinler ise zaman içinde yolculuğa çıkılmış hissini veriyor. Yalın çizgilerin yansıdığı yatak odaları, kullanıcısını farklı dönemlere götürecek kadar güçlü tasarım nüansları ile beğeni topluyor.