HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yazlık bir ev için modern bir dekorasyon uygulaması

Görüş alanını mükemmel bir manzara ile donatan bu yazlık villa, sahipleri tarafından tüm stresten arınmak ve sade bir lüksün eşliğinde hayatın tadını çıkarmak için gereken her şey düşünülerek tasarlanmış. Geniş bir alanda bahçesi ve havuzu ile birlikte yapılandırılan villa, beş yatak odası, salon başta olmak üzere genel yerleşimi, fitness, sauna alanları, garajı, binadan ayrı misafirhanesi ve havuzunda yer alan şelalesi ile sıradışı bir mekan olarak karşımıza çıkıyor.

Villanın yapımında İtalyan antik mermer, taş, ahşap ve cam ana unsurlar olarak öne çıkarılmış. Geniş dış mekanda konumlandırılan havuz, şelalesi ve çarpıcı manzarası ile en çekici noktalardan biri. Havuz ve çevresi modern dış mekan mobilyaları ile dekore edilmiş. Zeminde ahşap ile mermerin uyumu da dikkat çekici…

ceiling4

Mekanın ilk katında salon, giriş, balkon gibi bölümler genel karşılamayı yapıyor. Balkonun ve salonun manzarası da havuz ile aynı.

Yine salon ve balkonda ahşap kirişler öne çıkıyor. Üst kata çıkılan merdiven alanı geniş ve aydınlık tutulmuş. Yatak odalarının büyüklüğü ve ferahlığı, dilendiği gibi dekore edilmesine olanak veriyor.

ceiling5

ceiling6

Üst katta yer alan diğer yatak odaları da yine geniş bir alanda yer alıyor. Odalarda manzara, şömine gibi ek unsurların da göze çarpmasına dikkat edilmiş. Aydınlık mekanlar, konaklamayı konforlu ve huzurlu hale getiren kalite ve estetikte tasarımlarla tamamlanmış.

bedroom2

bedroom3

Ultra modern mutfak, yine oldukça geniş bir alanda tasarlanmış ve ergonomiye maksimum önem verilmiş. Tezgah alanları son derece büyük olan mutfakta ada ünitesi ve yemek yeme bölümü de göze çarpan önemli hususlar arasında.

Banyonun manzaralı yapısı gerçekten etkileyici. Hidromasaj sistemli bir küvet ile kurulan temel kurgu, evin geneline hakim modern stili başarıyla yansıtıyor.

ocean4