HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaz’ın tüm güzellikleri yatak odalarında

Yataş, ev tekstilindeki iddiasını her yıl olduğu gibi bu yıl da sürdürüyor. Markanın yeni sezonda beğeniye sunduğu geniş ev tekstili koleksiyonunda nevresim takımından pikelere, uyku setlerinden dekoratif yastıklara dek birçok özel ve zarif tasarıma yer verilmiş. Modellerin ortak noktaları arasında yüksek kalite çıtası, sağlığı ön plana alan özellikler, özgün tasarım ve uyku konforu bulunuyor. İşte bu geniş koleksiyondan sizin için seçtiklerimiz:

Pavots-Nevresim-Takimi-dikey

Rengarenk gelinciklerin enerjisini beyaz bir zemin üzerinde cesurca sergileyen Pavots nevresim takımı, desen uygulamasındaki rahat form ile de dikkat çekiyor. Model, yatak odalarına Yaz kokusu taşıyor.

Vintage-Nevresim-Takimi-genel

Özel desen anlayışı, uyumlu renkler, tasarımında rahatlığı çağrıştıran detaylar, Vintage nevresim takımını tanımlayan unsurlar arasında. Pastel tonlar, mekana ayrı bir güzellik katıyor.

jakarlı-pike-pembe

Milky ve Roses adlarıyla koleksiyona katılan jakarlı pike takımları, romantizmin yatak odasında yeni bir tarifini yapıyor. Gül desenleri, renk tonları; bu zarif ve hafif modelleri tanımlayan özellikler arasında… Modellerin tek kişilik seçenekleri de bulunuyor.

nakisli-kirlent-dikey

Yataş’ın gerek yatak odalarına ve gerekse salona ayrı bir hava katan geniş dekoratif yastık koleksiyonunda nakışlı tasarımlar öne çıkıyor. Rengarenk bu koleksiyon, çok çeşitli kumaş ve desen seçenekleri de sunuyor.

+jakar-saten-lila01

Yataş’ın pike takımlarındaki iddiası, Purple ve Lilac modelleri ile daha da güçleniyor. Geçmişin kraliyet yaşamına gönderme yapan bir asaleti ve lüksü simgeleyen bu modeller, ayrıcalıklı bir yatak odası düşleyenler için geliştirilmiş. Modeller ince bir yatak örtüsü olarak da kullanılabiliyor.

Anchor-Nevresim-Takimi-genel

Denizin ve engin okyanusların kokusunu yatak odalarına taşıyan Anchor nevresim takımı, maviliğin ufuk çizgisinde özel bir yolculuk vaat ediyor.

MargotUyku-Seti-dikey

Her mevsim yanınızda olan Margot dört mevsim uyku seti, Yaz aylarında teninizi serinleten bir pike takımı, Kış aylarında da içinizi ısıtan bir nevresim takımı gibi kullanılabiliyor.

road-yatak-ortusu-dikey

Road pike takımı; hafif ve şık formu, volanlı yastıklar, ortama asalet katan gri rengi ile Yataş’ın şık çalışmaları arasında yerini alıyor.

Yaz’ın tüm güzellikleri yatak odalarında