HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaz’a özel

Ev tekstilinden mobilyaya, sofra gereçlerinden banyo aksesuarlarına, dekoratif ürünlere kadar evlerin her ihtiyacını karşılayan Boyner Evde’nin 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, markanın mağazalarında yerini aldı. Dinamik, enerjik ve konstrast renklerin kullanıldığı bu koleksiyonda özellikle Yaz evlerinizi güzelleştirmek için ihtiyaç duyulan birçok ürün bir arada…

Her sezon değişen konseptleri ve yenilenen yüzüyle farklı tarzlara hitap eden Boyner Evde, geniş ürün yelpazesi ile her evi bambaşka bir çehreye büründürmenin formüllerini sunuyor. Özgün tasarımları ve canlı renkleriyle sofra ürünlerinden mumluklara, banyo gereçlerinden aksesuara pek çok tasarımla evlerin günlük ihtiyaçlarına uygun zarif çözümler sunan marka; 2013 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ile işlevsel ve şık çalışmaları vitrinlerine taşıyor.

Sarı, yeşil ve kırmızının en göz alıcı tonları, mevsimin neşesini şimdiden hissettiriyor. Özellikle mutfak ürünlerindeki eğlenceli desenler ve hareketli dokunuşların öne çıktığı konseptte grafik ve genç detaylar, Yaz akşamlarında kurulacak sofralara keyif katmayı amaçlıyor. Rengarenk koltuklar, porselen tabureler ve hasır formda dekoratif ürünler de koleksiyonda dikkat çekenler arasında. Her sezon yeni bir formda karşımıza çıkan cam objeler ve romantik fenerler; sıcak ve keyifli akşam sohbetlerine gönderme yaparak, yeni mevsimin müjdecisi rolünü sürdürüyor.

B-0292Ege ve Akdeniz havasını taşıyan ürünlerde, Yaz’ın ve denizin coşkusu hayat buluyor.

Denizcileri hatırlatan çizgi ve desenlerin, balık motiflerinin, denizci örgülerini anımsatan dokuların yer aldığı temada; çapa, yelkenli, deniz yıldızı gibi marin yaşamın objeleri de ferah deniz hissini tamamlıyor.