HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaz ruhu evinize işliyor

Mutluluk banyoyu ışıkla dolduruyor. Serin sabah havası, bulutsuz bir gökyüzü ile Yaz‘ın geldiğini duyuruyor. Hislerinizi dirilten ve canlandıran türden bir etkileşim bu. Şimdi pencereyi açın ve bırakın güneş içeri girsin. Duravit‘in farklı tasarımlarında yakalanan bu ruh ve enerji, banyodan başlayan bir yenilenme duygusunu hayatınıza taşımayı amaçlıyor.

+Vero

Banyolar özeldir diyoruz ama bu özel olma duygusuna nasıl ulaşılıyor? Duravit‘in geniş koleksiyonundaki modellere imza atan tasarımcılar, günümüz insanının beklentilerine ek olarak, tasarladıkları ürünlere bir ruh katmayı da tercih eden bir çizgide çalışmalarını sürdürüyor. Bu ruhun en önemli özelliği canlılık, yenilenme ve bireyin kendisini önemli hissetmesi kavramlarının altını çiziyor. Bu kavramların tümü de Yaz mevsiminin karakteristik özellikleri ile bütünleşen yaklaşımlar sunuyor.

Örneğin markanın Vero lavabolarında, ferahlatıcı ve serin suyun yüzünüze çarptığı ana odaklanan bu yaklaşım, diğer tasarımlarda da kendisini aynı biçimde fakat farklı algılarla ortaya koyabiliyor. Bu özellikleri ile Duravit tasarımları, kişinin yaşamındaki mutlu anlara, anılara, düşlenen mutlu zamanlara ve geleceğe yönelik duygu yüklemeleri yapmayı başarıyor. Duravit‘in tasarım kurgusunda bu incelikli düşünceye sahip modelleri arasında; Vero lavabolara ek olarak Starck serisi küvet, Starck 3 serisi lavabo, klozet ve bide ile 2nd floor serisi küvet de yer alıyor. Modeller, kullanıcısının Yaz mevsimine kişisel dokunuşlar yapmasını ve bu anlardan yine kişisel çıkarımlar elde etmesini olanaklı kılıyor. Bu sayede banyo, özel bir mekan olarak kurgulanabiliyor.

Starck3_01