HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaz geliyor, bahçeler şenleniyor

+italdeko-TRIBU_2014_tosca05

Havalar ısınmaya başlıyor ve doğanın tadını çıkarmaya başlama vakti de geliyor. En kısa yol ise bahçelerimiz. Temiz havanın, güneşin, çiçeklerin ve kuş seslerinin tadını çıkarırken, dinlenmenin ve yenilenmenin de keyifli yollarını keşfetmeye hazır mısınız? Bu sezon da birbirinden şık tasarımlar, bahçe ve açık alan konforunu artıracak çözümlerle karşımıza çıkıyor.

DEMARFORGE-DİDCOT-MASA-SETİ-800-TL

Ferforje, dış mekanların yıllardır vazgeçilmez alternatiflerinden biri. Masalardan sandalyelere dek birçok üründe, klasikten moderne uzayan bir tarz çeşitliliği bulmak mümkün.

ALL-HAPPY-DAYS

sezlong

Oturma ve uzanma rahatlığı açısından şezlonglar önemli yere sahip. Kumaşların dış mekan şartlarına dayanıklı olmasına dikkat etmek gerekiyor.

ikea-sezlonng

DECORISE-FLOW-kanepe

Köşe kanape formu, bahçeler için de işlevsel çözümler üretiyor. Uzanmak, keyif yapmak ya da birkaç sevdiğinizle paylaşmak için ideal seçeneklerden…

ider-mobilya-28

Kendinizi şımartmaktan çekinmeyin. Bütün bir Kış boyunca bu günleri beklediniz sonuçta. Kuş kafesini andıran tasarımı ile dikkat çeken bu çalışma, hem oturma hem de salıncak işlevini birarada sunuyor.

bien-Legnoantic

Dış mekanların zemininde kullanılacak seramiklerin seçimi konusunda uzmanlarına danışmanız gerekiyor. Dayanıklılık, değişken şartlara uyum, kaymazlık gibi özellikler, bu alanlarda daha da önemli hale geliyor. Geniş koleksiyonlardan beğeninize uygun olana ulaşmanız zor değil.

habiat-masa-ve-sandalye

italdeko-TRIBU_2013_mood01

Ahşapları-Yaza-Hazırlayın

Ahşabın doğallığı ve sıcaklığı, görsel ve duygusal tatmin açısından da keyif veren sonuçlar doğuruyor. Bahçenizde belli bir alana ya da genele hakim bir konsept içinde ahşabı değerlendirebilirsiniz.