HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yatak odasında Nolte konforu

Mutfak ve ev dekorasyon ürünlerindeki yılların deneyimini Türkiye’de de giderek genişleyen Nolte Home Studio mağazalar zinciri ile tüketicisine ulaştıran Nolte, yatak odalarında da detaycı, titiz ve estetik açıdan kusursuzluğun peşinde koşan tasarımları ile fark yaratıyor. Marka, tasarladığı şık dolap uygulamaları ile sadece yatak odalarına değil, evin hemen her bölümüne fonksiyonellik kazandırıyor.

Nolte_Lasio

“Denge armoni sağlar” ilkesiyle hazırlanan yatak odası modelleri, Nolte Home Studio’da estetiğe ve konfora yeni bir bakış açısı getiriyor. Göz alıcı kontürler, yüksek kaliteli zeminler ve mükemmel detaylar yatak odalarına sofistike bir hava katıyor. Fırçalanmış metal ve krom malzemeler, Nolte Home Studio’nun yeni jenerasyon yatak odası tasarımlarının ayaklarında kendisini gösterirken, her stile gösterdiği uyum ile de ilgi çekiyor.

061_08_W__Crecido_1

Evinizde daha geniş alanlar yaratırken, maksimum hacim ile ihtiyaçları karşılayan çok özel tasarımlar, Nolte dolap modellerinin en önemli özelliği olarak öne çıkıyor. Marka, evin her santimetre karesini değerlendirmeye imkan tanıyan tasarımlarıyla büyük hayaller için geniş alanlar yaratmayı hedefliyor.

Nolte_Attraction_3

Camlı dolap sistemleri, optik yanılsama ile odayı olduğundan daha geniş gösteriyor. Öte yandan Crecido dolap sistemleri ile evin dekorasyonu için pratik yaklaşımlarla ideal ve kişiye özel çözümler de üretilebiliyor. Örneğin odanın duvarı çıkıntılı ya da çok elverişsiz olsa bile istenen dekorasyondan ödün vermeden sonuca ulaşılabiliyor. Evin içinde olması istenen tüm ahşap tonları da seçenekler içinde yer alıyor. Raylı ve menteşeli kapakların birbirine kombine edilebildiği dolap tasarımları, aynı zamanda camlar ve aynalarla da son derece şık bir uyum sağlıyor.