HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yatak odanızı düzenleyen tasarımlar

IKEA, yatak odasında yenilik yapmak isteyenler için farklı işlevsel seçenekleri biraraya getirmeye devam ediyor. Markanın evlerle tanıştırdığı PAX gardırop sistemleri ve saklama elemanları, yatak odasını düzenli, rahat ve kolaylıkla kullanılabilen işlevsel bir mekana dönüştürüyor.

+PE340581

Herkesin kendi evine göre kombinasyonlar oluşturabildiği PAX gardıropları, yatak odalarına ilham veriyor. Yaz aylarının gelişi hafifleyen ve renklenen yatak odalarından fark ediliyor. Kalın yorgan ve battaniyelerin yerini, pamuklu, keten ve saten nevresimler alıyor. Kış’a dek kaldıracağınız tüm eşyaları ve yaz aylarında kullanmak istediğiniz her şeyi belli bir düzen içinde depolama ve sergileme olanağı sunan sistem, iç hacim kurgusu ile hemen her eşyayı el altında tutmayı başarıyor.

Daha fazla yere ihtiyaç duyulduğunda, yatak altına konabilen saklama kutuları ekstra yer kazandırıyor. Yorgan ve nevresimler bir sonraki sezona kadar kutularda saklanabiliyor .

Yeni mevsimle birlikte kıyafetleri akıllıca düzenlemek, kışlıkları bölmeli çekmecelere kaldırıp ince kıyafetler için yer açmak mümkün oluyor. Komplement dolap içi giysi organizatörleri ve aksesuarlar, dolaplardaki karışıklıktan kurtulmanın en güzel yolunu sunuyor.

PE406631