HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yatak odalarına bahar renkleri

DOUBLE-FACE-NEBATT

Bellona, yeni ev tekstili koleksiyonunu vitrinlerine taşıdı. Mevsimin tüm canlılığını gözler önüne seren koleksiyonda nevresim takımları, pike takımları, örgü battaniyeler gibi birçok ürün, belli bir konsept içinde biraraya getirilmiş. Renkler ve desenlerle yakalanan bu uyum, markanın İlkbahar-Yaz sezonuna bakış açısını da ortaya koyuyor.

MARINA-NEVRESITÖM-TAKIMI

CAPRI-NERGIS-PIKEBellona’nın yeni nevresim takımları; klasik ve modern tarzlara farklı göndermeler yapan, bu iki akımı kimi zaman tek başına kimi zamansa bir sentez eşliğinde yorumlayan çalışmalarla karşımıza çıkıyor. Mevsimin gözde unsurları olan çiçekler ve canlı renkler, ölçülü bir iddia ile yatak odalarında farklı bir atmosfer yaratmayı başarıyor.

Soft renklerle canlı renkleri bir kombin mantığı ile biraraya getiren modellere, cesur tonları özgün desenler ve çizgili motifler ile tamamlayan tasarımlar eşlik ediyor. Koleksiyonda yer alan örgü battaniyelerin canlı ve sıcak dokusu, serin bahar ve yaz akşamları için ideal bir uyku ortamı oluşturulmasına yardım ederken, bir yatak örtüsü estetiği sunan görsellikleri ile de göz dolduruyor.

Yatak odalarına bahar renkleri