HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yatak odaları yeni mevsimi karşılıyor

Ev tekstili, bir mevsime dair ne varsa sergileyebilen en güçlü sunum alanlarından biri. Hele de bu mevsim İlkbahar olursa… Rengarenk çiçekler, farklı ve zevkli desenler, ferahlatan tonlar ve çok daha fazlası; konforlu, sağlıklı ve estetik bir uyku alanı oluşturma konusunda göz kamaştıran seçenekler hazırlıyor. Bu seçeneklerden birkaçını sizin için sayfalarımıza taşıdık.

Mevsime Yataş yorumu

Yataş, Bahar Koleksiyonu’nu vitrinlerine taşıdı. Koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından biri de Paris nevresim takımı… Aşk şehri Paris’in sembolik ikonlarının çiçek desenlerinin arasına gömüldüğü nevresim takımı, kentin tüm büyüleyiciliğini yatak odasına taşıyor. Tek ve çift kişilik seçenekleri bulunan takımın yanı sıra baharın cıvıl cıvıl renklerini taşıyan Flash modeli de beğeni toplayan modeller arasında.

Sarev’in farklı tasarımları

Sarev, 2014 İlkbahar-Yaz sezonu tasarımlarında yılın trend renklerine yer veriyor. %100 pamuk pike takımları, baskılı pike kategorisine eklenen 10 yeni desenle daha da zenginleştirilmiş. Bambu-saten %100 pamuk nevresim takımı grubu da yeni modellerle güçlendirilmiş. Ranforce nevresim takımlarında koleksiyona 10 yeni desen; birçok farklı beğeniyi karşılayacak bir çeşitliliği de gözler önüne seriyor. Markanın çocuk ve genç grubu da bu yıl yeni sekiz desenle tüketicisine seslenecek.

MENDİ

Beymen Home’dan Blumarine

Blumarine ev koleksiyonunda klasik dantelin tüm zarifliği, farklı model ve kumaşların kullanılmasıyla yeniden yorumlanıyor. Perkal nevresim serileri Gemma ve Germolio’da makrome zemine işlenmiş yaprak figürleri, Lafayette koleksiyonunda ise pastel renkli jakarlara işlenen Blumarine logosu, tasarımlara romantik ve iddialı bir hava katıyor. Karenina, Sissi ve Macrame serilerinde şık desenli ton sur ton makrame danteller kullanılırken, Muare desenli Arden jakarlarda kumaş ve işçilik dikkat çekiyor. İnci ve Swarovski taşlarla elde işlenmiş kaşmir karışımlı Letizia örtü koleksiyonu ise Blumarine’in köklü tarihini yansıtıyor.

beymen-1

Cottonbox’ta bahar tazeliği

Cottonbox, rengarenk ve çiçekli yeni koleksiyon desenleriyle baharın gelişini müjdeliyor. Pastel renklerden oluşan ve rahatlık hissi uyandıran İzabel ve Maria nevresim takımları, yeni mevsimin enerjisini gözler önüne seriyor. Ürünlerinde en sağlıklı baskı ve boya maddelerini kullanan marka, zararlı olabilecek hiçbir maddeye yer vermeyerek, sadece pamuk ipliği kullanılan tasarımları ile beğeni topluyor.

Summer-Turkuaz---Ranforce-Nevresim-Takimi

Yatak odaları yeni mevsimi karşılıyor