HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaşam merkezlerine Lineadecor imzası

Mutfak alanındaki güçlü tasarımları ve uzmanlığı ile sektörünün öncü markaları arasında yer alan Lineadecor; son yıllarda ardı ardına hayata geçirilen ve bireylerin ayrıcalıklı, konforlu, lüks bir ev içinde hayatlarını sürdürmelerini hedefleyen yaşam merkezi projelerinde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Kalite çıtası yüksek projelerde önemli bir çözüm ortağı olarak adından sıkça söz ettiren marka, mutfağa getirdiği yorumlarla da bu ayrıcalıklı konumunu koruyor.

+Lineadecor-Effe-

Lineadecor, yurtiçi satışlarında olan başarılarını yurtdışı gayrimenkul projelerinde de göstererek, sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor. Birçok büyük projeye imza atan kuruluş, aranılan ve tercih edilen en iyi markalar arasında olma özelliğini sürdürüyor. Yurt dışında 5.000’in üzerinde mutfakta yerini alan Lineadecor; ABD, Azerbaycan, Ermenistan, Fildişi Sahilleri, Irak, Israil, Kenya, KKTC, Kırgızistan, Mısır, Umman’da bulunan 13 satış noktasında faaliyet gösteriyor. ABD ile ticaret hacmini 2013 yılında artırarak, yıllık ihracat hedeflerini 3.000 mutfağa çıkaran Lineadecor; ayrıca Rusya, Irak, Nijerya, Kenya, Ghana, Isviçre’de de büyük projelere imza atıyor.

LINEADECOR-MIA

Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana Dekor Ahşap Ürünleri San. AŞ tarafından Gebze’de 30.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 13 yetkili satış mağazası bulunan marka; özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektörünün öncüleri arasında yer alıyor.

Lineadecor-Mona--