HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaşam merkezlerinde İntema imzası

Son yıllarda ardı ardına satışa sunulan yaşam merkezi projeleri; günümüz insanına sadece bir ev değil aynı zamanda bir hayat tarzı ve standardı sunmayı hedefliyor. Bu projelerdeki konutlarda, evin her köşesi için özenle seçilen ve marka kimliği yüksek ürünlere yer veriliyor. İntema Mutfak; bu alandaki başarısı ile dikkat çeken ve birçok projede mutfakları yapılandıran bir firma olarak ön plana çıkanlar arasında…

ADORA-Serisi

İntema Mutfak, Türkiye’nin her yerinde ses getiren ve simgesel büyük gayrimenkul projelerindeki başarılarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Her projeye uygun mutfak çözümleri geliştiren marka; İstanbul’a ek olarak Türkiye’nin diğer şehirlerinde de prestijli projelerin çözüm ortağı konumunda.

İntema Mutfak’ın bulunduğu İstanbul’un önemli gayrimenkul projeleri arasında; Teknik Yapı’nın dikkat çeken projelerinden Tuzla Evora İstanbul ve Samandıra Evora, yine Teknik Yapı’nın Dragos Deluxia ve Garanti Koza İnşaat’ın Kozaşehir yer alıyor. Bu dört projenin konutlarında 4.000’e yakın mutfak yer alacak. Projelerde dünya trendlerine paralel mutfak tasarımları çağdaş malzemelerle hayat buluyor.

Marka; İstanbul dışında Tekirdağ’dan Şanlıurfa’ya kadar Anadolu’daki birçok projede de tercih ediliyor. Bu yıl İzmir Astoria Evleri, Tekirdağ Mirapark Evleri, Adana Çiçekkent Sitesi, İzmit Bahçeada ve Şanlıurfa İpek Park Sitesi gibi daha birçok projede yer alacak.