HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaşam alanlarına hareket geliyor

Villeroy&Boch; ev yaşamına getirdiği farklı soluklarla koleksiyonunu genişletmeyi sürdürüyor. Markanın modern 3D rölyeflerle karakterize edilen yeni karo serisi Flowmotion ve yeni sistem konsepti olan Architectura; bireysel ve profesyonel çözümlere ulaşmak için sunulan çözümlerden sadece bazıları.

Villeroy&Boch Flowmotion, çizgilerin ışık ve gölgelerle oluşturduğu duyguyla özellikle geniş alanlarda şaşırtan mükemmellikte bir hareket yaratıyor. Seramik duvar karo konsepti olarak tasarlanan seri beyaz, bej, gri-bej ve gri gibi açık renkler içerirken; ipeksi mat yüzeye sahip geniş ve elegan bir boyut olan 25×70 cm ebatlarında çalışılıyor. 5×70 cm bordürler de serinin 4 renginde ve parlak metalik olarak mevcut.

VB_VuB_Flowmotion

Markanın yeni sistem konsepti olan Architectura ise profesyonellerin ihtiyaçlarına hitap eden bir program olarak karşımıza çıkıyor. 360 derece hizmetinin giriş seviyesinde bulunan Architectura, yenilikçi ve kompakt çözümleri ile sistematik bir portfolyo sunuyor. Sistem sayesinde ürün yelpazesinin modüler yapısı net ve kolaylıkla anlaşılabiliyor. Yuvarlak, dikdörtgen ve oval olmak üzere üç farklı formda bulunan lavabo alternatifi; gömme, yarı gömme ve tezgahaltı olarak sunuluyor. Yuvarlak, dikdörtgen ve oval formları ve kolay monte edilebilir olması iç tasarımda özgürlüğü mümkün kılıyor. Architectura’da her üç form ile uyumlu dokuz lavabo, iki duvara monte tuvalet, iki arka duvara monte tuvalet ve pisuvar olmak üzere toplam 15 model seçeneği bulunuyor.

V&B_ArchitecSeries