HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yalınlık ve sadelik detaylarda saklı

Evlerde rahat ve huzurlu bir ortam yaratan dekorasyonlar ön plana çıkıyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist mekanlar da bu etkiyi yaratmayı sağlıyor. Yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; dekorasyonda büyüğünden küçüğe birçok detaya sade ve yalın bir hava getiriyor. Günsan, minimalizmi hayatının her alanına taşımak isteyenlere özel sade ve şık tasarımıyla Eqonametalik serisini sunuyor.

Yaşam ortamlarına yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; fazlalıklardan kurtularak, minimum seviyede kullanılan mobilya ve aksesuarlarla, yaşam alanlarına sade ve yalın bir hava getiriyor. Kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten Günsan, yaşam alanlarında bu havayı estirmek isteyenlere Eqonametalik serisini öneriyor.

Metalik beyaz, gümüş, füme, metalik bej, mocha ve metalik siyah olmak üzere altı çeşit metalik renk seçeneği sunan seri, stil sahibi sade ve şık bir tarzı benimseyenlere hitap ediyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist akıma uyumlu olduğu kadar konfor sağlamasıyla da yaşam kalitesini artırıyor.

Yalınlık ve sadelik detaylarda saklı