HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yalın ve çarpıcı oturma alanları

Dinlendiğimiz ve yenilendiğimiz, sevdiklerimizi ağırladığımız mekanların yapısını ve karakterini belirleyen oturma üniteleri, hem kişiliğimizi hem de zevklerimizi yaşadığımız eve entegre eden en önemli ürünler arasında. Danca’nın modern ve estetik bir çizgide şekillendirdiği tasarımlar, salonları bu değerler ışığında kullanışlı ve zarif mekanlar haline getiriyor.

Özgün çizgisi ile Manche
Ortamda yumuşak ve sıcak bir hava yaratan bir buçuk kişilik Love Seat tekli koltuk ile birlikte iki buçuk, üç, üç buçuk, dört oturmalık zengin bir grup olan Manche, Danca’nın sıradışı çalışmalarından biri. Modelin yüksek oturma ve sırt ölçüleriyle konforlu, bulunduğu mekana hakim olan, karakteristik bir yapısı bulunuyor.

manche_Cosy-055

Pratik bir yaşam için Felice
Teun Van Zanten, Michelle Moore, Mat Linders, Hugo De Ruiter, Robert Nimwegen, Thomas Althaus gibi farklı ülkelerden deneyimli tasarımcılarla çalışan Danca’nın Felice serisi, modern yaşamın pratik, rahat kullanımlı, sade ama şık bir örneği… Estetiği, kaliteyi ve yeniliği birarada sunan tasarım; kanepe, tek kol ve şezlong modülleri ile mütevazı bir köşe modeli olarak belirginleşiyor.

felice-2_k

Reflection ile dingin bir atmosfer
Global trendleri ürünlerine yansıtan Danca’nın Reflection modeli; taşıdığı huzur ve sadeliği çarpıcı renklerle oldukça farklı ve şaşırtıcı bir platformda işliyor. Bu sade ama şık model, yalın çizgileriyle de son derece dikkat çekici. Metal ayaklarla tamamlanan model, sezonun modasını hem yapısal formlarında hem de estetik unsurlarında hissettirmeyi başarıyor. Duru ve kesintisiz bir anlatım, estetik açıdan izlenen rotanın çıkış noktalarını oluşturuyor.

reflection-XL_DesignDA-058