HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yalın çizgilerle konfor tanımlamaları

Rahat hissetmek ve rahat etmek! Bu iki kavramı fiziksel ve görsel bir birliktelik haline getiren Danca; oturma ünitelerindeki yaklaşımı ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Sadeliğin etkileyici gücünü başarıyla modellerine yansıtan marka, uzun süre vazgeçilemeyecek bir konforu da salonlara taşıyor.

lazy_Cosy-128_B

Markanın Lazy adını verdiği model, farklı ölçü anlayışı ile de sıradanlığın dışına çıkıyor. Love Seat koltuğunda kullanılan 1 ½ oturmalık alanın yanı sıra Lazy grubunda 2 ½, 3 ve 3 ½’luk boyutlar da yer alıyor. Normal ve extra large olarak iki ayrı grupta satışa sunulan Lazy’de koltuk ve puf seçenekleri de yer alıyor. Süngerin üzerine giydirilen kalın elyaf sayesinde sıra dışı bir rahatlık sunan tasarım, serbest çizgisi ve özenli yapısı ile mekanı dolduruyor.

Jumbo-leder

Jumbo modelinde pofuduk bir form yakalanmış ve visco süngerin yapısından faydalanılmış. Kaz tüyü içeren dancafill karışımlı sırt minderleri; yakalanmak istenen konforu ve görsel etkiyi artıran bir unsur. Modelin kılıfının kolayca giydirilip çıkartılabiliyor olması, kullanıcısını rahatlatan çözümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

DA-018-01

Danca’nın oturma alanlarına sunduğu tasarımlardan biri de Reflection. Global trendlerin yansımalarından biri olan modelde, huzur ve sadeliğin kalıcı etkisi, kırmızının çarpıcı kimliği ile bütünleştiriliyor. Bu duru ve şık çalışma, yalın çizgileriyle de beğeni topluyor.