HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

“Wefie” trendinin iddialı oyuncusu

+NX-MiniLifestyle-17Selfie’den sonra fotoğrafseverlerin yeni trendi “wefie”, NX Mini ile hayat buluyor. “Wefie” kelimesi sokak diline, 2 veya daha fazla kişinin birlikte çektiği “selfie” olarak girdi ve Samsung, NX Mini ile wefie trendine öncülük etmeye kararlı.

Beyaz, pembe, nane yeşili, kahverengi ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip NX Mini, 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekranı ile son dönemin wefie akımına en iyi şekilde uyum sağlıyor. Dünyanın en ince ve en hafif değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi olan NX mini; 999 TL (9 mm lens ile) ve 1.149 TL (9-27 mm lens ile) tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatlarıyla tüketiciye sunuluyor.

Göz kırparak fotoğraf çekin
Kendi fotoğrafınızı çekerken bir yandan etkileyici poz vermek, diğer yandan deklanşöre basmak zor olabilir ancak NX Mini’nin yeni göz kırpma özelliği, istediğiniz zaman kusursuz fotoğrafı çekmenize yardımcı oluyor. Tek yapmanız gereken çekim için hazırlık yapmak ve görüntüyü yakalamak için fotoğraf makinesine göz kırmak… Göz kırpmayı algılayan NX mini, herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan iki saniye sonra otomatik olarak fotoğraf çekiyor.

NX-MiniLifestyle-12

NX-MiniLifestyle-2Kompakt NX Mini sizinle her yere geliyor
Model, beğendiğiniz kareleri kolayca yakalamanızı mümkün kılıyor. Cebe veya çantaya kolayca sığabilecek kadar küçük olmasına karşın fotoğraf kalitesinden ödün vermiyor. Şık metal gövde ve deri görünümlü tasarıma sahip ürün, tarzına önem veren fotoğrafseverlere de sesleniyor.

Yüksek kalitede “wefie”ler
180 derece döndürülebilir dokunmatik ekran ile kullanıcılar, kendi görüntülerini mükemmel şekilde kadraja yerleştirebiliyor. NX Mini’nin güçlü optik performansı, keskin ve net yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Son derece ince 9 mm’lik geniş açılı lens sayesinde bir kol boyu mesafeden grup fotoğrafları çekilebiliyor.

Tag & Go ile anılarınızı dokunarak paylaşın
NX Mini, Wi-Fi ve NFC özellikleri ile görüntü paylaşımını son derece kolaylaştırıyor. Samsung’un özel Tag & Go bağlantısı NX Mini’nin sadece cihazları birbirine dokundurarak akıllı telefonlar veya tabletler gibi NFC özellikli cihazlarla eşleştirilebilmesini sağlıyor. Bu işlemden sonra Mobile Link, Group Share, Remote View Finder Pro gibi özellikler rahatça kullanılabiliyor. Kullanıcılar Dropbox ile popüler fotoğraf paylaşım sitesi Flickr’a doğrudan fotoğraf yükleyebiliyor. Dropbox yeni kullanıcılara toplamda 2 GB’lık ücretsiz ve istenilen cihazdan ulaşılabilen bir depolama alanı sunarken; Flickr’a ise 1 terabayta kadar görüntü yüklenebiliyor.

“Wefie” trendinin iddialı oyuncusu