HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

VitrA, yeni porselen karolarını İtalya’da tanıttı

VitrA, geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Bolonya kentinde düzenlenen Cersai fuarında dikkatleri üzerine çeken yeni porselen karolarını tanıttı. Günün farklı dönemlerinden ve bu saatlerde yansıyan gün ışığının farklı renklerinden ilham alınarak tasarlanan porselen karo serileri büyük ilgi gördü.

+eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-5

VitrA’nın bu yıl adından çok söz ettirecek yeni porselen karo koleksiyonu Awakening, Life, Serenity isimli 3 temadan oluşuyor. Sıcak gri tonların ve beton dokusunun hakim olduğu Awakening teması, günün ilk saatlerindeki doğanın hareketinden ilham alarak, mekanlara sıcak ve doğal bir ışık yansıtıyor. Güneşin doğması ve yaşamın başlamasıyla hızlanan ve renklenen hayatı temsil eden Life teması; doğal taş, ahşap, betondan ilham alan dokuları; antrasit, soğuk gri ve krem renkleriyle modern yaşam alanlarına taşıyor. Günün ağarmasıyla birlikte azalan gün ışığından esinlenilerek tasarlanan Serenity ise geometrik, romantik dekorları ve natürel tonlardaki renkleriyle, mekanlara iddialı bir tarz katıyor.

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-8

Yeni koleksiyon ve fuar hakkında açıklama yapan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Karo Pazarlama Direktörü Orçin Egemen: “Cersaie’nin dünyanın en büyük seramik ve banyo fuarı olması, dünya standartlarındaki kalite ve inovasyonu yansıtan ürünlerimizin sektör profesyonelleriyle buluşması açısından önemli bir platform sunuyor. Cersaie’de sergilediğimiz tüm ürünleri; son dönemdeki trendleri ve farklı hedef kitlelerin beklentilerini analiz ederek tasarladık. Her zamanki gibi teknoloji ve tasarımla öne çıkan, mükemmele ulaştığımız koleksiyonla, büyük beğeni topladık.” dedi.

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-2

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-6

VitrA, yeni porselen karolarını İtalya’da tanıttı