HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

VitrA, banyoda yeni ve farklı çağların tanımını yapıyor

Banyoyu; içerdiği hemen her ürün ile bir bütün olarak yorumlayan VitrA, 2013 koleksiyonları ile heyecan verici yeni bir süreci de beğeniye sunuyor. Tek tek kullanımda her bir tasarım kendi karakterini doğrudan mekana aktarabilirken, konsept kullanımlarda yakalanan uyum, denge, paralellik ve işlevsel bütünlük gibi unsurlar, koleksiyonun ne denli titizlikle hayata geçirildiğinin önemli kanıtları arasında.

VitrA’nın 2013 banyo koleksiyonunda yalın, işlevsel ve erişilebilir tasarımlar öne çıkıyor. Fransız tasarımcı Christophe Pillet’nin imzasını taşıyan seri ve Ross Lovegrove’un VitrA için tasarladığı yeni İstanbul serisi, infinit teknolojisiyle ince ve keskin hatlar sunuyor. Fonksiyonel ve erişilebilir bir aile banyosu olarak tasarlanan Nest, sınırsız ürün seçeneği ve işlevsel tasarım dokunuşlarıyla ailedeki herkesin kendini özel hissettiği bir mekan yaratıyor.

Monoblok seramik lavabolarıyla dikkat çeken Metropole serisindeki özel yıkama hazneli klozetler, sıcak-soğuk suyu karıştıran sistemiyle, hijyen ve konforu birarada sunuyor.

VitrA’nın yeni karo koleksiyonları ise ışıltılı desenler, pastel renkler ve büyük ebat kullanımıyla duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor. Markanın Güzellik Çağı karo serisi zaman ötesi bir asaleti, Gizem Çağı karo serisi iddialı unsurları biraraya getiren çarpıcı estetiği, Masumiyet Çağı karo serisi doğal dokulardan gelen yalın güzelliği yansıtıyor. Sonsuzluk Çağı karo serisi ise modern şehir mimarisini porselenin dayanıklılığıyla sunuyor. Büyük ebatlı karolar, zeminlere estetiğin yanı sıra devamlılığı ve bütünlüğü taşıyor.

Markanın Nest konsepti, tüm bu yaklaşımları bünyesinde barındıran çalışmalardan biri.