HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

VitrA banyoda sınırsızlaşıyor

Banyonun yaşam içindeki yeri giderek daha da merkezi bir hal alıyor. Bu da beraberinde beklentileri yükselten bir süreci getiriyor. Islak mekanlardaki uzmanlığı ile sektörün lider markaları arasında yer alan VitrA; yeni geliştirdiği Infinit yani Mineraldöküm Teknolojisi ile banyoyu hiç olmadığı kadar zenginleştirecek önemli bir adım attı. Bu yenilikçi teknoloji, markanın Pillet, İstanbul, Nest, Metropole serilerinde kendisini gösteriyor.

VitrA; Infinit teknolojsi ile banyoyu hem görsel hem de kalite açısından bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor. Yeni teknoloji; malzemeden kaynaklı bir tasarım sınırsızlığını hedeflerken, diğer malzemeler ile ulaşılamayacak bir dünyanın da kapılarını aralıyor.

Infinit teknolojisinin olanakları, lavaboların görünümünü tümüyle değiştiriyor. Kıvrımlı dönüşler ortadan kalkıyor, hatlar keskinleşiyor ve kenarlar inceliyor. Kolay temizlik, bakım ve tamir olanağı da yeni bir boyuta ulaşıyor. Özel bir işlemle beyazlatılan lavabolar, ilk günkü gibi beyaz ve parlak kalıyor. Infinit’in sağladığı renk çeşitliliğiyle banyoda günün trendlerini yakalamak da kolaylaşıyor. Kullanıcısına sıcak ve keyifli bir dokunma hissinin yanı sıra farklı ebat alternatifleri de sunan teknoloji; 80 cm’lik çanak lavabolarda su sıçratma derdi olmadan kullanıma izin verirken, 40 cm’lik lavabolarla dar alanları işlevsel ve konforlu hale getiriyor. Su taşma deliğinin olmaması, lavabolara bütünsel ve hijyenik bir görünüm kazandırıyor.

Infinit teknolojisi, görsel olarak sınırsız tasarım imkanı sağlayan bir oluşum. Modeller tek bir kalıptan çıktığı için birleştirme yerlerinden kırılma, sararma, renklenme gibi sorunlar da ortadan kalkmış oluyor.

Parlak, hijyenik ve gözeneksiz bir yüzeye sahip olan tasarımlarda elde edilen yüksek dayanım dikkat çekici. Yanık, kırılma ve çizilme gibi istenmeyen durumlar oluştuğunda birkaç saatlik işlemle ve yerinden sökülmeden kolayca tamir edilebilen modeller, bu sayede kullanıcısını da rahatlatan bir yapıya kavuşuyor.

Estetik açıdan tasarım duygusunu ve dokunma hissini ön plana alan Infinit teknolojisi; zamansız, yalın, duru formlar yaratmaya olanak veriyor. Ürünlerin yıllarca kullanımdan sonra bile ilk günkü beyazlığını ve parlaklığını koruyabilmesi, teknolojinin banyoya kattığı önemli değerler arasında yer alıyor.