HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Uyum ve konfor birarada

Giderek daha da özel bir mekan haline gelmeye başlayan banyolarda dengeli bir uyum, estetik bütünlük, konforlu ve kaliteli kullanım gibi kavramlar da her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Kale’nin bütünsel banyo çözümleri koleksiyonu olan Zero ve Kale Grubu’nun İtalyan seramik markası Edilcuoghi’nin Anversa serisi; bu kavramların altını çizen iki farklı oluşum olarak karşımıza çıkıyor.

Kale-Zero-01

Estetik ve fonksiyonelliğin harmanlandığı tasarım anlayışı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Zero’nun lavabo, klozet, küvet ürünlerini kapsayan bütünsel konsepti, etkileyici bir tasarım dilinin farklı ifadesi olarak ortaya çıkıyor. Fonksiyonel detaylarıyla öne çıkan bu ürünler, konfor ve hijyen gibi vazgeçilmez banyo gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. Koleksiyon; ahşap dokusu ve saklama seçenekleriyle de kullanıcının hayalindeki banyoyu yeni bir kimlikle bütünleştirmek için işlevsel çözümler sunuyor. Boy dolaplardan küçük dolaplara, çekmece separatörlerinden etejer raflara kadar uzanan yelpazede birden fazla depolama alanı için seçenekler bulunuyor.

Edilcuoghi_Anversa-3_bagnoModüler yapısı ile banyonun büyüklüğüne göre zengin ebat çeşitliliği, eşyalara göre derin ve sığ çekmece seçeneklerinden birkaçı tercih edilebiliyor. Çekmece ve dolap kapakları şık kulpları ile rahat açılıyor, yavaş ve sessizce kapanıyor. Durabad kaplaması ile suya dayanıklı olan kapaklar, ahşap görüntüsü ile banyolara sıcaklık katıyor.

Edilcuoghi’den yeni bir yorum: Anversa
Mimariye ve renklere büyük özen gösteren seramik koleksiyonu Anversa; banyolarda dengeli, rahat ve modern bir tarz yaratıyor. Şiir gibi mimarisiyle tipik bir Belçika evini yansıtan Anversa koleksiyonu; Kuzey Avrupa’da çok yaygın olarak kullanılan Basalt serisinin yarattığı renk dengesi ile modern evlerde İtalyan dokunuşunu tanımlıyor. Model; sadece 3,5 mm kalınlığındaki dünyanın en ince ahşap görünümlü, esneyebilir duvar seramiğini, mükemmel renk uyum dengesi oluşturarak yer seramiği ile buluşturuyor. Geniş alanlarda ve sadece birkaç eşya ile bile kendini gösteren tasarım, profesyonellerin de tercihlerini etkiliyor.