HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Usta işi tasarımlar banyonuzda!

Banyoların iddialı ve güçlü yorumcularından biri olan Villeroy & Boch; çağdaş yaşamın içinde farklı soluklar almak isteyenler için seçkin ve özgün temalara sahip tasarımları hayata geçiriyor. Markanın karolardan mobilyalara dek bir bütünlük içinde algıladığı ve sunduğu bu koleksiyonlar içinden iki sıra dışı çalışmayı mercek altına aldık.

Geleneksel ustalığa çağdaş bir yorum: True Oak

Villeroy & Boch’un yeni serisi True Oak, özel seçilmiş meşe ağaçlarından can bularak; benzersiz ve otantik bir gerçek ahşap mobilya tasarımına dönüşmüş. Sade ve yalın tasarımıyla model, geçmişten ilham alarak yeni ve eskiyi, modern ve gelenekseli biraraya getiriyor. Seride kullanılan el işçiliği her detayda ortaya çıkıyor.

+NEWHERITAGE_MOD_1_ISH13

True Oak, özel olgun meşe rengine sahip. Seri gelenekselliğin yanı sıra modern teknoloji ile çağdaş bir uyum sağlıyor. Metal çekmece rayı Soft Closing özelliğine sahip, böylece çekmece ses yapmadan kapanabiliyor. Havlu askısı gerçek ağaçtan yapılıyor ve ince kesilmiş beyaz alüminyum ile kaplanıyor, aynalar modern LED’lerle aydınlanıyor, yüksek kalite lavabo altı dolapları geniş bir saklama alanı sunuyor.

Stil sahibi banyolar için lavabo üniteleri iki farklı seçenekle sunuluyor: Açık dolap ve kapalı dolap… Bu iki ünite, 7 farklı yüzeye yakın lavabo seçenekleriyle mükemmel bir uyum gösteriyor. Loop & Friends serisinin değişik formları, kare, dikdörtgen, oval ve yuvarlak seçenekleri bir country havası yaratırken; Memento serisinin yalın ve zarif çizgileri mobilyalara modernlik katıyor. Alternatif olarak My Nature serisi doğal bir seçenek olanağı sunuyor.

Seride kullanılan Loop & Friends lavaboları ve Farmhouse dekor kombinasyonu göz alıyor… İşlenen zarif mavikantaron çiçeği motifi banyoya sıcak, duygusal bir hava katıyor. Mükemmel bir görünüm için, 3 farklı seramik batarya seçeneği sunuluyor. Bu zarif seçenekler; kare, yuvarlak ve mavi kantaron çiçeği motifleri ile süslendirilmiş yuvarlak batarya… Yeni LaFleur Classique serisinden duvara monte musluk seçeneği de True Oak koleksiyonuyla uyum sağlıyor. LaFleur Classique serisi şimdi geliştirilmiş 6 farklı seçenekle yeni kombinasyon imkanları sağlıyor.

Karoda ham beton görünümü: Upper Side

Markanın ahşap ve beton karışımını anımsatan yeni tasarım kompozisyonu Upper Side, duvar ve zemin için mükemmel tasarım olanağı sunuyor. Modern mimarideki zemin ve duvar kaplamaları için uygun olan seri, banyo ve mutfak gibi alanlarda çağdaş ve doğal bir atmosfer yaratıyor.

UPPERSIDE-500-kb

Yeni porselen karo serisi Upper Side, bakımı kolay sırlı porselenden üretilmiştir ve mat yüzeyi R9 kaymazlık özelliğine sahiptir. Her biri rektifiye 30×60 cm ve 60×60 cm boyutlarında iki farklı format seçeneği içeren Upper Side’ın her iki ebadı da doğal krem, bej, gri-bej ve antrasit renklerinde sunuluyor. 7,5×7,5 cm ölçülerindeki mozaikler 30×30 cm filelenmiş olarak dört farklı renkte yer alıyor. Mozaikler duş alanlarında harika duş çözümleri oluştururken, 7,5×60 cm boyutlarındaki dört renkten oluşan süpürgelikler Upper Side bütünlüğünü koruyarak yerden duvara mükemmel geçiş sağlıyor.

Birbiri ile uyumlu renk seçenekleri, duvar ve zemin için sadece tek renk kullanımı ile kısıtlı kalmadan, etkili kontrastlar oluşturulmasına da olanak veriyor. Farklı ebatlar farklı döşeme şekilleri sunarak her türlü alan için en uygun çözümün bulunmasına yarıyor.