HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ünlü tasarımcılar ve çalışmaları

Türkiye pazarını seçkin markaların koleksiyonları ile tanıştıran Haaz; İspanyol markası Sancal’ın tasarımlarını da sunumları arasına ekledi. Çevreye ve ekolojiye verdiği önemle de dikkat çeken marka, zamandan bağımsız, uzun soluklu kullanımlar öngören bir tasarım dilini hayata geçiriyor.

40 yıllık bir geçmişe sahip Sancal için çevre ile harmoni, çağdaş ve zamansız tasarımlar üretebilmek ve uygun fiyatlarla müşteriyle buluşmak gibi üretim kriterleri bulunuyor. Marka; tasarımın en önemli unsur olduğundan hareketle bugüne dek Daniel Abate, Karim Rashid, Luis Eslava, Rafa Garcia, Ricard Ferrer, Santiago Castano, Sebastian Herkner, Serra&DelaRocha, Toyo Ito gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmış. Kamusal alanlarda da çok iddialı olan marka, bu alanların ev gibi rahat hissedilecek yerler olması uğruna model geliştiriyor.

Sancal; üretimin ilk aşamasından paketlemeye kadar geri dönüşümlü materyallerden yararlanıyor. Örneğin kullandığı ahşabı sadece yenilenebilir ormanlardan elde ediyor. Bu yüzden markaya 2010 yılında verilen ISO 14001 Belgesi’nin yanı sıra birçok ödülü de bulunuyor. Sancal markası ile Haaz; otel, restaurant, havaalanı, lounge gibi mimari projelere iyi tasarlanmış, dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünlerle ulaşmayı hedefliyor.

orta-sehpa

Rock-table

Ünlü tasarımcılar ve çalışmaları