Ünlü tasarımcı Tom Dixon’ın yeni koleksiyonu

Dünyanın sayılı tasarımcıları arasında adı geçen Tom Dixon’ın yeni koleksiyonu, Türkiye’deki tasarım tutkunları için Nisan ayında Haaz vitrinlerinde beğeniye sunuluyor. Tasarımcı bu yıl, İngiliz asaletinin farklı ve çağdaş bir yorumunu çalışmalarına uyarlıyor.

+HAAZ-Tom-Dixon-PYLON_GROUP-(2)

Haaz’ın birçok dünya markasının yanı sıra vitrinlerine taşıdığı Tom Dixon koleksiyonu; metaller, pirinç ve tahta karışımı, rahatlığın ön planda olduğu bir çizgide karşımıza çıkıyor. Tasarımların gücü ve malzemelerin kombinasyonu, adeta ev dışında bir ev yaratıyor. Yeni aydınlatma, mobilya ve aksesuarlar, yaşam alanlarına bu ayrıcalıklı havayı kolayca taşıyacak kombinasyonlara da izin veriyor.

Haaz’ın İlkbahar – Yaz sezonu ile birlikte yenilediği vitrininde iç mekanların yanı sıra dış mekanlara özel ürünler de dikkat çekmeye başlayacak gibi görünüyor. Özellikle Fermob, Tolix ve Moroso’nun yeni tasarımları ile zenginleşecek olan sunumlar, tazelenen yaşamın ve doğanın yeniden uyanışının evlerin iç ve dış mekanlarındaki yansımaları olarak karşımıza çıkacak.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page