HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ultra Lake sistemiyle mutfaklar koruma altında

UltraLake03

Dinamik tasarımları ve tüketiciye özel çözümleriyle mutfaklara değer katan Kale, uyguladığı Ultra Lake teknolojisiyle, mutfak mobilyalarını ilk günkü renk ve görüntüsüyle koruma altına alıyor. Kale Mutfak’ın tüm koleksiyonlarında uygulanan Ultra Lake sistemi, kullanıcısına en parlak, en dayanıklı ve en pürüzsüz mutfak mobilyalarını sunmayı hedefliyor.

IRIS-2

Mutfak mobilyaları tasarımında kullandığı akıllı detaylar, estetik çizgiler ve canlı renklerle beğeni toplayan Kale; uyguladığı Ultra Lake teknolojisiyle etkileyici ve pürüzsüz lake yüzeyleri mutfaklara taşıyor.

Çoğu zaman kullanıcılarda renk sararması, çizilme ve darbelere karşı dayanıksızlık gibi endişeler uyandıran mutfak mobilyası kapakları, Kale’nin lake kapak üretim teknolojisi sayesinde rahat ve uzun ömürlü bir kullanım güvencesiyle sunuluyor.

+UltraLake01

Ultra Lake sisteminin uygulanmasıyla ilk günkü rengini koruyan mutfak mobilyalarının temizliği de sadece nemli bez ile kolaylıkla yapılabiliyor.

Çok sayıda renk ve yüzey seçenekleriyle tüketicinin hem zevkine hem evine uyum sağlayan mutfaklar üreten marka, teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak üretim yaparken, insan sağlığını tehlikeye atmayan E1 normundaki malzemeler kullanarak çevre ve insan faktörünü de ön planda tutuyor.