HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Üç farklı hayat, üç yeni tarz

Her yaşam tarzına ve beğeniye seslenebilen oldukça geniş bir koleksiyon ile tüketicisine ulaşan Lineadecor; mutfakta geçen zamanı daha da keyifli kılan yeni mutfak modellerini ürün gamına ekledi. Effe, Talia ve Ritmo adlı yeni tasarımlar, farklı hayatların içinden farklı öyküler anlatarak, kullanıcısı ile bir bütünlük içerisinde mutfakları yorumluyor.

+Effe-001

Effe-002

Doğadan gelen izler : Effe
Dünya her geçen gün daha çok şehirleşiyor. Kalabalık metropoller, yüksek beton kütleler üzerinde yükseliyor. Şehir hayatının hızlı akışı içinde doğayı görmeye ve hissetmeye her zaman özlem duyuyoruz. Lineadecor bu ihtiyaca cevap olarak, doğadan alınan doku, desen, malzeme, renk ve görüntülere daha fazla yer veren “Effe” modelini ürün gamına ekliyor. Ahşap dokulu laminat yüzeylerin mat lake modüllerle birarada kullanımı mekanlara sıcaklık katarken, mutfakta geçirilen tüm zaman boyunca doğaya dokunma deneyimi yaşatıyor.

Geçmişin günümüze yansıması: Ritmo
Mutfağı retro trendine göre canlandırmak isteyenler için tasarlanan Ritmo; günümüzde hakim olan minimalist, renksiz, sessiz tasarım anlayışının aksine, yoldan çıkmak isteyenleri, geçmişin altın günlerine özlem duyanları; modern ve dinamik bir mutfak alanı içinde konuk ediyor. Canlı renklerle enerjisini yükseltmek isteyenler; cesur ve genç kalanlar için mat ve parlak lake kapaklarla, yuvarlak hatlı köşelerle, özgür ve neşeli mutfaklara kavuşabiliyor. Ahşap renkli açık raflar bu tarzı benimseyenlere kendilerini ifade edebilecekleri obje, kitap ve aksesuar için de yer ayırıyor. Elektronik ve dokunmatik açılan kapaklar, geçmişin güçlü tasarım gözüyle bugünün teknolojisini buluşturuyor.

Ritmo-

TALIA

Asil yalınlık, dingin ihtişam: Talia
Talia, klasik çizgilerden vazgeçememiş bir modernizmi simgeliyor. Parlak ve mat polimerik laminat kapaklardaki klasik form ve detaylar, modern bir çizgide yeniden yorumlanıyor. Altın rengi kulplarıyla geçmişin ihtişamlı yaşantısından izler taşıyan model,

krom rengi kulp alternatifiyle mutfaklara ayrı bir yalınlık katabiliyor. Talia, farklı renk seçeneklerine sahip. Beyaz, vanilya, sütlü kahve, meşe ve ceviz renkleriyle mat bir görünüm sergileyen ürün, parlaklıktan vazgeçemeyenlere beyaz, sütlü kahve ve vanilya alternatiflerini sunuyor.