HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

TV keyfine Enza imzası

Son yılların trend ürünlerinden TV Üniteleri, günümüz modern yaşamında salonların en önemli mobilyalarından biri haline geldi. Dekorasyona etkisi, işlevselliği, yüksek estetik anlayışı ile TV Üniteleri; Yataş’ın mobilya markası Enza’nın güçlü tasarım dili ile buluştuğunda oldukça etkileyici bir görünüme kavuşmuş. Markanın geniş koleksiyonundan seçtiğimiz modelleri sayfalarımıza taşıdık.

Piero-Tv-Genel

Piero TV Ünitesi
Enza Meşe ve beyaz akrilik yüzeyin kombinasyonu ile beğeniye sunulan modelin üst bölümünde kapaklı dolaplar, alt bölümünde ise çok amaçlı çekmece bulunuyor. Üründe özel frenli ray sistemi kullanılmış. Çağdaş form, salona uyumu artıran özelliklerden biri…

Crystal-Tv-Unite

Crystal TV Ünitesi
Fonksiyonel modülleriyle her odaya uygun bir platform yaratabilen Crystal TV Ünitesi; maxi ve midi seçenekleri ile farklı beklentilere çözüm üretiyor. LED aydınlatmalı arka panel, şıklığı ve kullanım konforunu yükseltiyor. Kolay temizlenebilir ve kırılmaya karşı dayanıklı cam yüzeyler de estetiği artırıyor.

Visage-Tv-Unite

Visage TV Ünitesi
İşlevsel yapısı ile dikkat çeken bu model, her ölçüde salon için ideal çözümler geliştirebiliyor. Modelde kullanılan özel frenli ray sistemi ve amortisör kapaklı üst dolap uygulaması, kullanım açısından rahatlık ve dayanıklılık sağlıyor. Cam raflı kitaplık ile tamamlanan ürün, zarif ve modern bir tarza sahip.

Orleon-Tv-

Orleon TV Ünitesi
Ahşap yüzeyli meşe ve parlak krem renk kombinasyonu ile beğeniye sunulan Orleon; daha parlak ve daha kolay temizlenebilen, çizilmeye karşı dayanıklı akrilik yüzey ile kullanıcı dostu bir tasarım. LED aydınlatmalı raflar, özel frenli menteşe ve raylar, doğal ahşap kulplar ve modüler form, Orleon’un diğer özellikleri arasında.

Matt-Tv-Genel

Matt TV Ünitesi
Model, ceviz ve parlak beyaz ile tasarlanmış. Farklı yönlerde kullanma özelliği olan fonksiyonel alt tabla, modele farklı bir hava katıyor. Doğal ahşap kulp kullanımının tercih edildiği tasarım, farklı metrekareler için rahatlıkla kullanılabiliyor.