HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tutkunun her tonu evinizde

AkzoNobel Marshall, 2013 yılının beş ana renk trendinden biri olarak belirlediği “Kolektif Tutku” ile herkesi bahar enerjisini açığa çıkarmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyor. Yaşam alanlarını kendine has tarzı ile yorumlayan ve tüm uzmanlığını yenilikçi yaklaşımlarla güçlendiren marka; hemen her zevke ve her tarza yanıt üretebilecek genişlikte bir sunum ile evi ayrıcalıklı bir mekan olarak kişiselleştiriyor.

AkzoNobel Marshall’ın “Kolektif Tutku” adlı renk trendi, ilhamını bağlantı kurmak ve fikir paylaşımı için yeni olasılıklar yaratan sosyal medyanın enerjisi ve hareketliliğinden alıyor. Bu trendin temsil ettiği hareketin görsel şöleni gibi, renk paleti de bir renk bulutundan diğerine geçiyor ve farklı renk grupları ile birlikte dalgalanıyor.

Kolektif Tutku trendinin renk paletinde yer alan floresan ve pastel renkler oldukça dikkat çekici. Enerji, keyif, yaratıcılık ve amacı ifade eden bu renkler, çarpıcı ve renk üstüne renk kullanımını vitrine çıkaran bir görünüm yaratıyor. Üstelik tebeşir beyazları ve sıcak grilerle birleşen bu canlı tonlar, son derece zarif ve hafif bir havaya da sahip.