HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Türk banyolarında bir İtalyan çizgisi: Isvea

1962’den bu yana tasarımları ve fonksiyonel yaklaşımlarıyla İtalyan tarzını başarılı bir şekilde yansıtan banyo markalarından Isvea, Türkiye’de de tüketicisine banyo ürünlerinde yeni alternatifler sunuyor. Markanın seramik banyo ürünleri, banyo mobilyaları ve armatürlerinden oluşan koleksiyonları, İtalya’nın ünlü tasarım ofisleri Nativita Design House ve OMC Design Studios ile ünlü tasarımcılar Simone Valsecchi ve Meneghello Paolelli tarafından tasarlanıyor.

+banyo-dolabı-sott'aqua-soffice

Her tarz banyoya uygun koleksiyon!

Vitrifiye seramik ürün kategorisinde 11 koleksiyonu bulunan Isvea’nın fonksiyonelliği ön planda tutan modern çizgili Sott’Aqua, yuvarlak hatlı, kıvrımlı tasarımıyla kaliteyi estetikle buluşturan Viva, klasiğin modern yorumu Eleganza, yalın hatlı Valente, ergonomi odaklı tasarımı ve geometrik formuyla Diamente, yumuşak, modern hatlarıyla Sentimenti ve farklı boyut ve esnek çözümleriyle Ardimenti koleksiyonları dikkat çekiyor.

Markanın koleksiyonlar dışında da sunumları bulunuyor. Bağımsız tasarımlı lavabo, klozet ve bidelerden oluşan Soluzione bunlardan biri. Ayrıca banyo mekanlarında her geçen gün önemi artan, banyo tasarımının odağını oluşturan banyo mobilyalarına yönelik ince, şık çizgisi ve geniş ölçü zenginliğiyle Sistema X de yine bu kategoride yer alan çalışmalar arasında. Geometrik formlu tezgah üstü ve çanak lavabolarıyla Sistema Y ve dolap uyumlu etajerli lavabolardan oluşan Sistema Z lavabo serileri de Isvea ürün gamı içinde özel bir yer teşkil ediyor. Tüm seramik ürünler için uyumlu klozet kapakları ve iç takımlar da satış hattında bulunuyor. Armatür kategorisinde ise modern tasarımlı seriler yer alıyor.

eleganza1

Ödüllü, tasarım ürünler

Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmalarından olan A Design Award’da Isvea ürünleri, Sott’Aqua, Diamente, Eleganza, Valente serileri ve e-motion asansörlü klozet ile iki altın ve üç gümüş olmak üzere toplam beş tasarım ödülü kazandı.

Genç İtalyan tasarımcı Simone Valsecchi tarafından tasarlanan Diamante serisi banyo ürünleri ve Genesis Design Studio tasarımı e-motion asansörlü klozet Altın Tasarım Ödülü alırken, Nativita Design House tasarımı Sott’Aqua serisi, Simone Valsecchi tasarımı Eleganza ve Valente serileri Gümüş Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

sott'aqua3_banyo-dolabı-sott'aqua-marino