HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tuna Ev’de trend: Çok fonksiyonluk

2013 yılında birçok marka farklı çıkış noktaları ile modayı ve trendleri koleksiyonlarına aktarıyor. Bu yıl Tuna Ev’in çıkış noktalarından biri de “çok fonksiyonluluk” olarak belirlendi. Markanın vitrinlerine taşıdığı çok amaçlı kanepe modelleri, bu yaklaşımın ilk örnekleri olarak hayata geçirildi. Modeller arasında bulunan Chance ve Flex kanepeleri, dar alanlarda da etkin çözümler üretebilen tasarımlar olarak sayfalarımıza taşıdık.

Chance kanepe; geleneksel salon kullanımının yanı sıra, sistem kuran modülleriyle komple bir ürün ailesi olarak tasarlanmış. Ürünün yataklı modülleri gerek standart salon kullanımında gerekse mekana göre farklı ölçülerdeki modüllerle oluşturulacak köşe kullanımlarında uygulanabiliyor. Fonksiyonelliğinin yanı sıra, kollarda uygulanmış ve farklı renk seçilerek yapılmış biye detayları, mekana canlılık getiriyor. Model, yuvarlak hatlarıyla evde uygulanması istenen her stile rahatlıkla uyum sağlıyor.

Flex kanepe, özellikle dar mekanlar düşünülerek tasarlanmış. Modelin 3’lü ve Daybed’li olmak üzere iki alternatifi bulunuyor. Üçlü versiyona entegre edilmiş olan yatak sistemi; misafirlerin rahat uyuyabilmesi için diğer yataklı kanepelerin aksine standart yatak ölçülerinde dizayn edilmiş. Daybed’li Flex ise hem rahat bir oturma ve uzanma imkanı sağlıyor, hem de daybed kısmında bulunan bazası ile depolama ihtiyacına cevap veriyor. Ürün, üçlü kanepede olduğu gibi aynı zamanda yatak fonksiyonuna da sahip.