HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tüm duyularınıza seslenen bir tasarım

12-GROHE-SPA-F-digital-DeluxeGrohe SPA F-digital Deluxe; evdeki buharlı duşunuza eşlik edecek hayranlık verici ışık efektlerini, en sevdiğiniz şarkıları ve kusursuz rahatlama duygusunu da banyonuza taşımayı amaçlıyor. Model banyoyu kişiye özel bir SPA alanına dönüştürüyor ve tüm duyuları harekete geçiren bir deneyim vaat ediyor.

Grohe SPA F-digital Deluxe, aynı anda duşunuzu renk terapisi için renkli ışıkla, cildinizi temizlemek için hoş bir buharla ve en sevdiğiniz şarkılar ile dolduruyor. Sabahları vücudunuza zindelik kazandırmaktan yoğun geçen bir günün ardından zihninizi rahatlatmaya kadar, tepe ve yan duşlar, aydınlatma ve sesin yanı sıra buhardan oluşan esnek seçimler ile geniş bir kişiselleştirilmiş kombinasyon yelpazesi oluşturulmasına imkan veriyor.

Tüm Grohe F-Series ürünlerinin iç mekan tasarımında esnekliği temsil etmesi prensibi sayesinde, modelin modülleri de kişisel tercihler doğrultusunda monte edilebiliyor. Apple iPod Touch 4G’nin takıldığı bir dijital kontrol paneli, Grohe SPA aplikasyonu kullanılarak tercih edilen renkte LED aydınlatma, müzik ve buhar yoğunluğu gibi tüm modül fonksiyonların kolay kontrolüne imkan veriyor.

ZZH_T27618Z04_000_01