Tom Dixon tasarımları Haaz vitrinlerinde

Aydınlatma ve mobilyadan sonra aksesuar serisi de tasarlayan Tom Dixon’ın Maison Obje ve Milano fuarında lansmanını yaptığı yeni aydınlatma, mobilya ve aksesuar ürünleri Haaz’da satışa sunuldu.

+HAAZ-Tom-Dixon-Beat-brushed-brass-landscape

Tom Dixon yeni bir konseptle karşımıza çıkıyor ve tradisyonel İngiliz “Gentleman’s club”ın çağdaş versiyonu ile tasarımlarına hayat veriyor. Metallerle, pirinç ve tahta karışımı modellerle rahatlık ön plana alınıyor, adeta ev dışında bir mekan  yaratılıyor.

Yeni ürünlerinin bir çoğunu yeni açılacak ve tamamını tasarladığı Londra Mondrian otelinde de kullanan Tom Dixon’ın özellikle pirinç aydınlatmaları çok gözde olacağa benziyor. Yeni koleksiyon aydınlatmaların ışık verme kapasiteleri diğerlerinden çok daha yüksek bir seviyeye çekilmiş ve daha hesaplı bir bütçe ile ulaşılabiliyor.

HAAZ-Tom-Dixon HAAZ-TOM-DIXON-PLANE HAAZ-Tom-Dixon-BaseLightCopperFloor-785-Euro

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page