HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tek kişilik konforlu alanlar

Türk – Hollanda ortaklı oturma grubu üreticisi Danca Türkiye, geniş bir koleksiyon ile tüketicisini evinde rahat ettirmeyi hedefliyor. Markanın farklı oturma ihtiyaçlarına yanıt veren modelleri arasında tekli koltuklar da önemli bir yer tutuyor. Değişik beklentiler için tasarlanmış birkaç modeli sizin için inceledik.

Buster
Sabit oturma ve sırt minderli Buster koltuk, ahşap ya da metal ayak olarak tercih edilebiliyor. Yapılacak kumaş seçimine göre, farklı tarzda dekore edilmiş mekanlara kolaylıkla uyum gösterebiliyor. Özenli ve dengeli tasarımı ile dikkat çeken model, küçük hacimde yakalanan ergonomi ve konfor kriterleri açısından son derece ilgi çeken bir çalışma.

buster_Cosy-066

Koko
Kompakt yapısı ile dikkat çeken Koko, tekerlekli tasarımı ve formu ile şaşırtıcı bir model. Ürün, yemek saatlerinde de kullanıcısını yalnız bırakmayacak ölçülerde üretilmiş. Bu sayede hem sandalye işlevi görüyor hem de kalabalık toplantılarda alternatif oturma alanı sunuyor.

Almond
Model, Sonbahar’ın sarı, yeşil, kahve tonlarını evlere taşıyor. Renk, malzeme, kumaş ve deri konusunda yürütülen titiz bir çalışmanın ürünü olan koltuk; rahat, sade, şık, modern ve kullanışlı olarak tanımlanabiliyor. Tamamı ceviz masiften üretilmiş ahşap iskeletli Almond, konfor ve ergonomiyi birarada sunuyor. Deri ya da kumaş kaplı olarak tercih edilebiliyor.

almond