TASARIMI İLE ŞAŞIRTAN BİR DAVLUMBAZ

+frankeFranke, yeni Downdraft davlumbazı ile mutfaklardaki estetik çizgisini farklı bir yere taşıyor. Alışılmış davlumbaz kullanımından oldukça uzak olan Downdraft davlumbaz, tezgah üzeri olarak ocak arkasına yerleştiriliyor. Asansör sistemi ile çalışan modelin, kapalı konumda iken tezgah üzerinde sadece dokunmatik paneli görünüyor. Açık konuma getirildiğinde ise yukarı doğru hareket ederek tezgahtan yaklaşık 40 cm yüksekliğe ulaşıyor ve tüm kötü kokuları yok ediyor. Bu sistem mutfaklarda dolap kullanımını da artırarak, aynı zamanda ergonomi de sağlıyor. Siyah cam dokunmatik kumanda paneli, tezgah üzerinde asil bir zarafet sunarken, açıldığında ön yüzeyde görünen Comfort paneller de davlumbazın şıklığı tamamlıyor.

Çok fonksiyonlu dokunmatik kumanda paneli üzerinden ayarlanan Intensive Speed fonksiyonu sayesinde ani oluşan kokuları 10 dakika içerisinde yok edebiliyor. Auto Stop programı ile de mutfağa geri dönmeye gerek kalmadan yarım saat içerisinde otomatik olarak kapanmayı sağlıyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page