TASARIM VE TEKNOLOJİ BULUŞUYOR

+samsung

Samsung Rose Salon Tipi Klima; özel tasarımının yanı sıra sahip olduğu güçlü soğutma performansı, mükemmel hava filtreleme özelliği ve enerji tasarrufu ile kullanıcısının konforlu, sağlıklı ve doğa dostu bir yaşam sürdürürken bütçe tasarrufu yapabilmesine de yardımcı oluyor.

Gül motifi örnek alınarak geliştirilen Samsung Rose Klima’nın, üst ve alt yüzeyindeki yoğun parıltılı elmas işlemeler ve ışığın yansımasıyla daha da çok parıldayan gövdesi, sanki üstü yüzlerce elmas ile kaplıymış gibi bir duygu uyandırıyor. Dokunmatik tuşunun bulunduğu orta kısma hafifçe dokunulmasıyla cihazın kanatları adeta bir çiçek gibi açılıyor ve tuş takımları ortaya çıkıyor. Ekran ve tuşlar kullanılmadığında ise kapalı kanatların arkasında görünmez olan Rose, bu haliyle bir klimadan daha çok evde parıldayan bir aksesuar görevi görüyor. 13 metreye ulaşan erişim mesafesiyle çok daha geniş bir alanda etki gösteriyor ve bu sayede evin tamamı kısa sürede soğutulabiliyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page