HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tasarım ışığa yakışıyor

İç mekanı aydınlık bir yaşam alanı haline getiren birçok farklı armatür, bulunduğu alanın kullanımına göre en uygun ışığı sunmak için tasarlanıyor. Işığı belli bir bölgeye ya da genele yönlendirmenin yanı sıra estetik dokuya da katkıda bulunan modeller, farklı malzemeler ve renkler ile de oldukça etkin ve canlı bir ürün grubunu temsil ediyor.

Lambaderler

Işığı tavana yansıtarak tüm mekana yaymayı başaran lambaderler, tasarımına göre aynı zamanda zemine de yönlendirme yapabildikleri için oldukça ideal bir yayılım sağlıyor. Doğru konumlanmış tek bir lambader, bulunduğu mekanı aydınlatmaya yetebiliyor.

Sarkıtmalar

İsterseniz odaya merkezi bir dağılım yapmak, isterseniz de belli bir noktaya ışığı odaklamak için kullanabileceğiniz sarkıtma armatürler, yine estetik formları ile başta salonlar olmak üzere evin birçok odasında kullanılabiliyor.

Masa lambaları

Lokal aydınlatma, loş bir ortam yaratma ya da okuma ve çalışma alanı oluşturma konularında devreye giren masa lambaları, evin genel aydınlatmasını sağlayan diğer armatürler ile form bütünlüğünde ya da bağımsız bir tasarım olarak edinilebiliyor.

Tasarım ışığa yakışıyor