HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Her tarza uygun Çağdaş Dekorasyon Yaklaşımları

Yeni yüzyıl ile birlikte bireyler daha kişisel, daha özgür ve beğenilerini daha fazla ön plana alan yaşam alanları kurgulamaya başladı. Bu gelişimi çağdaş tasarım ve üretim anlayışı ile yorumlayan markalardan biri olan Fuga; hemen her zevke seslenebilecek geniş bir koleksiyon ile tüketicisine ulaşıyor. Markanın Brio TV Ünitesi & Tera koltuk uyumunu ve Chester koltuk ile XL yatak odasını sizin için inceledik. 

fuga mobilya brio tv ünitesi tera koltuk

Geniş ve rahat bir köşe kanepe olarak tasarlanan Tera; özel döşemesi ve işlevsel kol formları ile salonda rahat ve pratik bir oturma alanı yaratıyor. Bol kırlent ile desteklenen tasarımda sade ancak uyumlu ve etkili renklerin birarada olmasına özen gösterilmiş. Model ile şık bir birliktelik sergileyen Brio TV Ünitesi ise uygulandığı duvarı estetize eden formu, yeterli saklama ve sergileme alanları, tasarımı gereği bulunduğu zemini de dekorasyonun içine katan anlayışı ile oldukça başarılı bir çalışma.

fuga mobilya chester koltukKlasik çizgilere modern bir yorum katan Chester modeli de markanın güçlü çalışmalarından… Yerden çok yükselmeyen ahşap ayakları ile mekana hakim bir duruş sergileyen ürün, klasik tarzın temel taşlarını da yapısında barındırıyor. İkonik bir tasarım olarak öne çıkan Chester, yüksek oturma rahatlığı ile de beğeni topluyor.XL yatak odası ise modern ve minimal tarzın çarpıcı bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor. Abartıdan uzak ve duru görsellik, dozunda kontrastlarla hareketlendirilmiş. Geniş gardırop, sürgülü kapağı ile kullanım kolaylığı ve yer tasarrufu sağlıyor. Karyolanın yatak başlığı ürünün vakur ve şeffaf güzelliğini vurgularken, karyolaya odaklandırılan yardımcı modüller, mekanda işlevselliği artıran unsurlar olarak öne çıkıyor. fuga mobilya xl yatak odası

Her tarza uygun Çağdaş Dekorasyon Yaklaşımları