HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Suda devrim niteliğinde bir birleşim

Photo-MP_Swim_Spas-Lifestyle-HighResRGB-181402261152

Fantasia Seramik, Türkiye’de bir ilke imza atarak Amerikalı olimpik yüzücü Michael Phelps’in imzasını taşıyan, son teknoloji yüzülebilir SPA havuzu MP Momentum’u beğeniye sundu. Amerikalı Master Spas firması tarafından geliştirilen MP Momentum, kullanıcılarına ev ortamında suda egzersiz yapma deneyimi yaşatıyor. Yüzmenin enerji veren faydalarının, SPA’nın ve antrenman yapma olanağının tek bir üründe birleştirildiği bu yenilik, kendi kategorisinde tasarım ve işlevsellik açısından çıtayı yükseltiyor. 

MP Momentum kullanıcıları için Master Spas tarafından geliştirilen SwimNumber (SNAPP) uygulaması; suda egzersizi yepyeni bir boyuta taşıyor. MP Momentum ile çalışacak şekilde tasarlanan uygulama, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak ve süreçlerini izleyecek özellikte bir teknoloji. Kullanımı kolay, ihtiyaca göre ayarlanabilen ve dalga itiş sistemini kontrol edebilen SwimNumber, kullanıcı yüzerken veya egzersiz yaparken zaman ayarlı düzenlemelerle yüksek hızlı eğitim koşullarından, yavaş ve sakinleştirici hızlara kadar su akıntısını ayarlayabiliyor. Kullanıcılarının egzersizlerine bağlı olarak kişisel direnç seviyelerini seçebildikleri uygulamada, suyun hızı 0-100 birim arasında değiştirilebiliyor.

Wave Propulsion (dalga itiş) teknolojisi ile üstün bir yüzme deneyimi için pürüzsüz ve geniş bir akım sağlayan MP Momentum, çift sıcaklık özelliği ve gürültü azaltma sistemiyle de benzersiz bir SPA keyfi yaşatıyor. Sterling Gümüş Mermer ve Sierra dış yüzey seçeneklerinin bulunduğu ürün; Portabello, Maun ve Espresso etek modelleriyle de dekoratif seçimler sunuyor.Photo-MP_Swim_Spas-Lifestyle-HighResRGB-281402260101  +Photo-MP_Swim_Spas-Lifestyle-HighResRGB-501403050414Photo-MP_Swim_Spas-Lifestyle-PrintRGB-321402260116-(1)

Suda devrim niteliğinde bir birleşim