HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sohbetler bahçeye taşınıyor

Evin her köşesini konforlu bir yaşam alanı olarak yorumlayan İstikbal, bahçelerde de özgün ve şık bir koleksiyon ile Yaz mevsimini karşılıyor. Markanın yüksek kalitede ve ulaşılabilir fiyatlarla sunduğu geniş seri, oturma üniteleri, masa grupları gibi temel ürünlerin yanı sıra çeşitli kullanım seçeneklerine seslenen farklı tasarımları da bünyesinde barındırıyor.

İstikbal’in dış mekan çözümleri için sunduğu şık ve konforlu bahçe koleksiyonu, 2013 yılının moda ve trendleri ile harmanlanan bir estetik anlayışı da bünyesinde barındırıyor. Modellerin dış mekan şartlarına dayanıklı bir yapıda hazırlanmış olmaları, uzun süreli kullanımı da beraberinde getiriyor. Farklı ölçülerde mekanlar, balkonlar ve teraslar için de

çözüm üreten geniş koleksiyon; hafif, rahat, estetik ve konforlu tasarımlardan oluşuyor. Uzun sohbetler için rahat ve dinlendirici oturma alanları yaratan ürünler, geniş katılımlı toplantılar için de değişik ölçülerde ve formlarda masa seçenekleri sunuyor. Doğallığı ön plana alan yapısal unsurlar, yine doğanın içinde uyumlu ve şık bir görsellik yaratacak renk seçeneklerine sahip.

Sohbetler bahçeye taşınıyor