HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sofralarda rengarenk sunumlar

Özenle hazırlanan yemeklerin paylaşılacağı anlar da aynı titizliği hak ediyor. Sevdikleriniz ile keyifli bir masanın etrafında yaşayacağınız buluşmayı, sofra tasarımları ve yemek takımları ile bütünleştirmek ve tamamlamak, kusursuz bir zaman dilimi oluşturmak açısından oldukça önemli. Kütahya Porselen’in Naturaceram koleksiyonu, renkli dünyası ve doğadan aldığı ilham ile size bu konuda farklı bir seçenek daha sunuyor.

KutahyaPorselen_97TL

Günün moda renklerini evlere taşıyan Kütahya Naturaceram; pembeden griye, uçuk yeşilden kırmızıya kadar uzanan geniş yelpazesi ile Kütahya Porselen koleksiyonları içinde özel bir yere sahip. Koleksiyonun Harlek, Prisma, Selen, Oval, Şato, Deniz, Troya, Perge, Lar, Bergama ve Prestige adlı serileri bulunuyor. Bu seriler, kullanıldığı alana baharın farklı dokularını ulaştıracak tasarım detayları ile şekillendirilmiş. Seriler içinde oluşturulan renk seçenekleri, kişiye özel kombinasyonlar için de olanak sağlıyor.

KutahyaPorselen_Tk_97TL

Zarif detaylarla süslenen tasarımlar

Sadece Türkiye’de değil İsveç, Fransa, İtalya, İspanya, Norveç ve Portekiz gibi Avrupa ülkelerinde de beğeniyle karşılanan koleksiyonun tasarımları da renkleri kadar ilgi çekiyor. Kareden ovale kadar çeşitli formlarda ve zarif detaylarla süslenen modellerden düz çizgili klasik tasarımlara kadar her zevke uygun pek çok çeşide yer verilmiş.