HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sofralarda Chakra zarafeti…

Chakra, yeni sezona görkemli bir sürprizle başlıyor. Yeni bir ürün grubu olarak, ev dekorasyon formüllerinin en önemli unsurlarından sofra koleksiyonunu ilk kez sunan marka, duyduğu heyecanı tüketicisi ile paylaşmaya başladı. Koleksiyonda birçok zarif aksesuarın yanı sıra yemek takımları da yer alıyor.

Chakra koleksiyonlarına katılan %100 pamuklu ve ketenden hazırlanmış masa örtüleri, runner’lar, amerikan servisleri, peçeteler ve peçete halkaları; farklı seçenekleriyle sofraları süslemek için mağazalardaki yerlerini aldı. Dantel detaylar, yemek masalarında da nostaljik çağrışımlar yapacak. Ahşap, cam ve gümüş şamdanlar ise açık hava sofralarını aydınlatacak. Chakra’nın stoneware ve seramik yemek takımları da koleksiyonda göz dolduran yenilikler olarak karşımıza çıkıyor.

IMG_2058

cmkk0279

El yapımı özel yemek takımları, aynı zamanda çevre dostu ve kesinlikle kurşun ve kadmiyum içermiyor. Bu şık sofra koleksiyonu; yine zarif ve kaliteli çatal bıçak seti ile tamamlanıyor.

Chakra’nın her zamanki doğal, estetik ve rafine çizgisini aynı kalite ve yaratıcılıkla devam ettiren sofra tasarımları, lezzetli sohbetlerin vazgeçilmez oyuncuları olacağa benziyor.
.

cmkk0201

cmkk0181

+cmkk0163