Size özel köşeler

Konfor beklentileri, kişisel zevkler ve kullanım alışkanlıkları gibi kavramlar; her oturma ünitesini aslında kullanıcısı ile birebir iletişim kurmaya yönelten güçlü unsurlar arasında. Genel formları ile neredeyse tüm kullanım beklentilerine yanıt verebilen modelleri kişiselleştirmenin yollarından biri de renkler ve döşeme seçenekleri.

Statü Mobilya’nın Türkiye’ye getirdiği Rolfbenz’in salonlarda oturma rahatlığını çıkış noktası alarak tasarladığı modelleri; tekli koltuklardan kanepelere, köşe uygulamalarından farklı kombinler sunabilen modül seçeneklerine dek uzuyor. Markanın L kanepesi Scala ve tekli koltuğu Rolfbenz366, bu koleksiyondan iki seçkin örnek olarak karşımıza çıkıyor. Modellerin ikisi de kendinize özel bir alan yaratabilmeniz için 230 çeşit kumaş ve 80 çeşit deri seçeneği ile neredeyse sınırsız bir dünyanın kapılarını aralıyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page