HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Size özel giyinme odası

Çalışan insanlardan sıkı moda takipçilerine, yoğun tempoda yaşayanlardan evli çiftlere dek hemen herkesin ortak ihtiyaçlarından biri de geniş bir giyinme odası. Ancak yaşam alanlarımızda her zaman bir odayı giyinme odası olarak konumlamak mümkün olmuyor. Bu sorundan yola çıkan Alfemo, yeni bir gardırop modelini beğeniye sundu. 

METROPOL+STYLE+insert_yatak_odasi_8

Özgün tasarımları ile dikkat çeken markalardan biri olan Alfemo, yeni ürünü Metropol Style Mega Giyinme Odalı Gardırop ile yatak odalarında ayrı bir giyinme alanı oluşturmayı hedefliyor. Şık tasarımı ile de göz dolduran model, yatak odasında gereksinilen depolama alanlarına da katkı sağlıyor.

Kapakların arkasındaki mesafede rahatça giyinmenize imkan veren Metropol Style Mega Giyinme Odalı Gardırop, arkasında oluşturulan alanın kadınların ve erkeklerin ihtiyaçlarına göre farklı olarak tasarlandığı bir düzenlemeye sahip. Sadece özel giyinme alanı ile değil maksimum kapasitedeki saklama alanları, büyük rafları, kadınlar için uzun elbise askılığı gibi fark yaratan fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çeken ürün, Kafkas meşe ağacı ve Madrid yeşilinin birleşimi ile oluşan mükemmel bir uyumu da mekana taşıyor.

Metropol+Style+insert_yatak_odasiMetropol+Style+Gardirop